توضیحات امیرعبداللهیان درباره اظهاراتش در خصوص سپاه پاسداران

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در توضیح مصاحبه خود با شبکه خبر تاکید کرد: سپاه پاسداران همواره حافظ کشور و ملت بوده و هست و آنچه گفته شد رویکرد فرماندهان عالی است که حتی لحظه‌ای تامین و حفاظت از منافع ملت به شرط دستیابی به یک توافق خوب، قوی و پایدار عقب نیفتد.

به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، حسین امیرعبداللهیان در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: از آنجایی که بخشی از مصاحبه دیروز با شبکه خبر سوالی را نزد برخی از دوستان ایجاد کرده است، لازم‌ می دانم نکته ای را عرض کنم.

امیرعبداللهیان افزود: روشن است که از این واضح تر نمی شد در خصوص جایگاه محوری سپاه پاسداران سرافراز صحبت کرد. سپاه پاسداران همواره حافظ کشور و ملت بوده و هست و آنچه گفته شد رویکرد فرماندهان عالی است که حتی لحظه ای تامین و حفاظت از منافع ملت به شرط دستیابی به یک توافق خوب، قوی و پایدار عقب نیفتد.

وی تاکید کرد: در عین حال همان طور که به دقت در مصاحبه توضیح داده شد چنین توافقی فقط با رعایت کامل خطوط قرمز و بدیهیات چنین توافقی می تواند حاصل شود و لذا برداشت دور از ذهن و بعیدی که برخی از عزیزان از صحبت های دیروز کرده اند، نادرست است و موضوع اصلا عبور و یا مصالحه بر سر خطوط قرمز نیست توصیه ام مرور دوباره مصاحبه دیروز است.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: این جمله را هرگز فراموش نمی کنیم که امام راحل عظیم الشان (ره) فرمودند ای کاش من هم یک پاسدار بودم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha