اقدامات ستاد اجرایی سفر استان همدان قابلیت ارائه در سطح ملی را دارد

همدان - ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر کشور وفاق و همدلی حاکم در مجموعه مدیریتی استان همدان را شایسته قدردانی دانست و گفت: اقدامات ستاد اجرایی سفر این استان، قابلیت ارائه در سطح ملی را دارد.

به گزارش ایرنا، پیرحسین کولیوند شامگاه پنجشنبه در دیدار با علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان که با حضور علی‌اصغر شالبافیان حسین‌آبادی معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی انجام شد، اظهار داشت: مجموعه مدیریتی استان همدان در ایام نوروز، آسایش خود را سلب کرده تا بتوانند، آرامش مردم به ویژه مسافران نوروزی را به نحو احسن حفظ کنند که ارزش و قدر این اقدام را فقط خداوند متعال می‌داند.

وی افزود: با توجه به حق آب و گلی که در استان همدان دارم، برای خدا قوت و عرض ارادت به استان آمدیم تا از نزدیک شاهد اقدامات خوب و خدمت‌رسانی مجموعه مدیریتی استان و همکاران‌مان در ایام نوروز باشیم.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: آنچه در بازدیدهایی که در همدان قابل توجه بود، همدلی، وفاق و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی استان بود.

کولیوند پیشنهاد داد که ستاد اجرایی سفر در کشور به در طول سال برگزار شود و تنها به ایام نوروز اختصاص نداشته باشد.

وی ادامه داد: برنامه‌ها و اقدامات ستاد اجرایی سفر در استان همدان نمود بیشتری داشته است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور افزود: موفقیت برنامه‌های ستاد اجرایی سفر در استان، مرهون درایت، مدیریت شایسته و عالی استاندار همدان و همکارانشان در سایر دستگاه‌های اجرایی است.

کولیوند اضافه کرد: هم‌افزایی و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان در راستای پیشبرد اهداف و برنامه‌هایاستان قابل تقدیر است.

وی یادآوری کرد: طی بازدیدهای انجام شده از سطح استان، رضایت‌مندی مردم نسبت به خدمات‌رسانی ستاد اجرایی سفر در سطح مطلوب و رضایت بخشی بود.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: اقدام ستاد اجرایی سفر در استان همدان مبنی بر ایجاد ایستگاه‌ها و استراحت‌گاه‌ها در ورودی شهر، می‌تواند الگویی برای سایر استان‌ها باشد، بنده این اقدام و نتایج آن را به رئیس جمهور به عنوان یک پیشنهاد ارائه خواهم کرد.

کولیوند گفت: احداث استراحت‌گاه‌ها و ایستگاه‌ها در ورودی شهر در سطح استان، نقش مهمی درکاهش تصادفات و مسائل ترافیک شهری ایفا کرده است.

وی اضافه کرد: در سفری که به شهرستان تویسرکان داشتم، آمادگی کامل و رضایت‌بخشی در این شهرستان در این ایام، وجود داشت که قابل تقدیر است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت: اقدام فرماندار شهرستان تویسرکان، در راستای فرهنگ‌سازی برای چهارشنبه آخر سال، قابل تقدیر است و ظرفیت آن دارد در سطح ملی طرح شود.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha