۴ فروردین ۱۴۰۱، ۱۹:۵۴
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84694990
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اعضای باند قاچاق خودروهای لوکس در البرز دستگیر شدند

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای باند قاچاق خودروهای خارجی و کشف ۹ دستگاه خودرو لوکس به ارزش ۷۰۰ میلیارد ریال تحت عنوان گذر موقت توسط پلیس امنیت اقتصادی این استان در البرز و مناطق دیگر کشور خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار «عباسعلی محمدیان» اظهار داشت : در پی دریافت گزارش هایی مبنی  بر تردد خودرو های لوکس با پلاک جعلی در سطح  استان البرز به منظور شناسایی و مقابله با قاچاق کلان و سازمان یافته، شناسایی عناصر اصلی قاچاق این نوع خودروها در دستورکار پلیس امنیت اقتصادی البرز قرار گرفت.
وی افزود:  ماموران  انتظامی یک دستگاه خودرو لکسوس  در استان البرز را  توقیف و در بررسی ها مشخص شد پلاک خودرو جعلی و شماره پلاک فاقد اصالت است که در بازجویی ها متهم اعتراف کرد خودرو توسط فردی به وی فروخته شده است.
 محمدیان بیان داشت: در ادامه ماموران با تلاش شبانه روزی و اقدامات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری متهم  اصلی در شهرکرج شده و با هماهنگی مقام قضایی از منزل متهم بازرسی به عمل آمد که تعدادی آلات و ادوات مرتبط با جعل پلاک و کارت جعلی بازرسی کل کشور از این فرد  کشف شد.
وی ادامه داد: در بازجویی هامتهم اعتراف کرد که با همدستی فرد دیگری در خارج از کشور اقدام به واردات خودرو تحت عنوان گذر موقت کرده و پس از جعل پلاک، خودرو ها را در داخل کشور به مشتریان خود می فروختند.
فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در مجموع ۹ دستگاه خودروی لوکس در مدل های بنز و لکسوس به ارزش تقریبی ۷۰۰میلیارد ریال در شهرهای مختلف از جمله اصفهان و خوزستان، یکی پس از دیگری شناسایی و کشف شد که همه  آنها به استان البرز منتقل شدند.
وی با بیان اینکه در این جرم سازمان یافته در مجموع چهار نفر با عناوین متعدد مجرمانه جعل و قاچاق در استان البرز و دیگر استان ها دستگیر شدند، گفت: پلیس مقتدرانه با هرگونه اخلال در نظام اقتصادی برخورد می کند و اجازه کوچک ترین تحرکی به سوء استفاده کنندگان نخواهد داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha