۲۹ اسفند ۱۴۰۰، ۱۱:۰۷
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84691286
T T
۰ نفر
منبع: کانون مدیریت فرایند ایران | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

۱۰۳ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال در کشور تخصیص داده شد

بروجرد - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۱۰۳ هزار میلیارد تومان بودجه برای توسعه اشتغال در قانون بودجه کشور تخصیص داده شده است.

حجت اله عبدالملکی روز یکشنبه در حاشیه افتتاح کارخانه شیر خشک بروجرد جمع خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار در قالب زیست بوم اشتغال لحاظ خواهد شد و دبیر آن شورای اشتغال است که در  تبصره ۱۶ این میزان اعتبار به صورت قرض الحسنه در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید براینکه ایجاد یک میلیون شغل برای سال آینده پیش بینی شده است، اظهار داشت: سیاست گذاری بر عهده شورای اشتغال و بخشی از عملیات برعهده استانداران در هر استان است. 

وی گفت: برای سال اینده یک میلیون طرح و توزیع استانی مشخص و با نامه امضای وزیر تعاون و کشور به استانداران ابلاغ شده لست.

عبدالملکی افزود: این طرح‌ها در قانون بودجه ۱۴۰۱ در تبصره ۱۶ و ۱۸ در نظر گرفته شده که امیدواریم اهداف آن محقق شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گزارش اشتعال ۱۴۰۱ تا اخر فروردین ماه سال آینده اعلام خواهد شد، زیرا آمارها اکنون در حال پالایش است.

به گزارش ایرنا، حجت الله عبدالملکی روز یکشنبه برای شرکت در آیین افتتاح فاز اول کارخانه شیرخشک بروجرد و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این واحد تولیدی و بازدید از طرح توسعه بیمارستان تامین اجتماعی بروجرد به شهرستان سفر کرده است.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، سیروس ابراهیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان، مجید منعمی سرپرست فرمانداری بروجرد و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این سفر همراهی می‌کنند.

منبع: کانون مدیریت فرایند ایران | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha