درخشان: پرسپولیس می‌توانست استقلال را به حاشیه ببرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر ما با تدبیر بهتری بازی می‌کردیم شاید استقلال بعد از این مسابقه به حاشیه می‌رفت. 

حمید درخشان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار پرسپولیس و استقلال که با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اظهار داشت: بازی نسبتا خوبی بود اما پرسپولیس می‌توانست برنده این مسابقه باشد. ما وقتی جلو افتادیم، می‌توانستیم با یکسری تغییرات نتیجه را حفظ کنیم. این تغییرات خیلی دیر انجام شد و این مساله به تیم صدمه زد.

وی افزود: اما دقیقا همین تغییرات به استقلال کمک کرد تا به بازی برگردد. این چندمین باری است که ما پیش میافتیم اما نمی‌توانیم نتیجه را حفظ کنیم و این یک ضعف برای پرسپولیس به حساب می‌آید. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس بیان کرد: یحیی گل‌محمدی روز بازی در خط دروازه ریسک بزرگی کرد و در 20 دقیقه اول استقلال فرصت‌های خوبی داشت اما احمد گوهری هم خوش‌شانس بود. بازی دادن به گوهری کار خطرناکی بود اما به پرسپولیس لطمه نزد. 

درخشان عنوان کرد: قطعا سرمربی آماده‌ترین نفراتش را در زمین می گذارد اما پرسپولیس در خط دفاع ریسک بزرگی کرد و تغییرات زیادی انجام داد و این منجر به این شد که در 15 دقیقه نخست، تیم اشتباهات زیادی در خط دفاعی داشته باشد اما خداراشکر تاثیر گذار نبود. خط هافبک پرسپولیس بهترین عملکرد را داشت و توانست بازی را خوب کنترل کند. 

وی ادامه داد: پرسپولیس همچنان شانس قهرمانی دارد و کسی نمی‌تواند بگوید این استقلال در ادامه بازی‌ها نخواهد باخت اما هر چیزی در این فوتبال امکان دارد. تیمی که برای قهرمانی تلاش می‌کند باید همه بازی‌ها را ببرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha