۲۴ اسفند ۱۴۰۰، ۱۱:۲۸
کد خبر: 84684819
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

دریادار تنگسیری: قابلیت حمل و شلیک موشک به شناورهای جدید سپاه اضافه شد

بندرعباس - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رونمایی از تجهیزات جدید موشکی و شناوری گفت: افزایش سرعت تا ۹۵ نات و همچنین قابلیت حمل و شلیک موشک از ویژگی‌های منحصر به فرد شناورهای جدید راکت انداز، موشک انداز و شناسایی نیروی دریایی سپاه است

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیین پیوستن تجهیزات تخصصی دفاعی شناوری، موشکی و زیرسطحی به نیروی دریایی سپاه روز سه شنبه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیروهای مسلح در بندرعباس برگزار شد.

دریادار تنگسیری افزایش ماندگاری و تاب آوری را از مهمترین ویژگی‌های شناورهای جدید نیروی دریایی سپاه برشمرد که امروز به ناوگان این نیرو پیوست.

وی ادامه داد: ارتقای بُرد و قابلیت مانور پذیری موشک ها، گریز پذیری از جنگ الکترونیک و افزایش قدرت انفجار و تخریب نسبت به سامانه‌های قبلی نیز از ویژگی‌های سامانه های جدید موشکی الحاق شده به نیروی دریایی سپاه است.

در هشتمین مرحله الحاق تجهیزات تخصصی دفاعی به نیروی دریایی سپاه  برای نخستین بار زیرسطحی‌های هوشمند به سازمان رزم نیرو الحاق شدند که آغاز فصلی جدیدی از توان و قدرت نظامی در مأموریت ها به شمار می رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha