۱۱ اسفند ۱۴۰۰، ۲۳:۱۳
کد خبر: 84668894
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

زیرساخت های گازرسانی در سال آینده تامین شود

اردبیل-ایرنا _استاندار اردبیل با اشاره به افزایش فضاهای سرمایه گذاری و توسعه شهرک های صنعتی خواستار تامین زیرساخت های لازم برای گازرسانی به این فضاها و واحدهای در حال سرمایه گذاری شد.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا، سید حامد عاملی در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی و اجرای خطوط انتقال گاز اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری و انجام کارهای جدید با زیرساخت های استاندارد ، انتظار می رود در خصوص تامین گاز با مشکل مواجه نشویم.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۹۵ هکتار به مساحت شهرک صنعتی افزوده شده و اجرای زیرساخت های ۶۰ کیلومتر آن به پیمانکار واگذار شده است.
استاندار اردبیل با بیان اینکه تمامی مساحت اضافه شده به شهرک صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده ، افزود: اجرای واحدهای تولیدی و صنعتی در این مناطق از سال آینده شروع می شود که ضروری است  برنامه ریزی های لازم برای اجرای زیرساخت های انتقال گاز به این واحدها انجام شود.
عاملی تصریح کرد: برای اجرای خط دوم انتقال گاز اردبیل از میانه نیز باید اقدامات لازم صورت گرفته و هر کاری که برای این مهم نیاز است ، در برنامه های اجرایی مد نظر قرار گیرد.
 وی در ادامه با اشاره به مدیریت گاز و عدم قطعی در فصل سرد سال ، از اقدامات شرکت گاز به دلیل جلوگیری از افت فشار و قطعی تقدیر کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل نیز در این جلسه با تاکید بر اجرای گازرسانی به تمامی روستاهای استان، گفت: در اجرای گازرسانی به روستاها باید تلاش شود ، هیچ روستایی از چرخه گازرسانی خارج نشود.
سید کمال الدین میرجعفریان افزود: با توجه به رونق اقتصادی روستاها با اجرای طرح هایی چون کشت گلخانه ای ،پیش بینی می شود در آینده نه چندان دور مهاجرت معکوس در ابن مناطق اتفاق بیفتد.
وی بیان کرد: توسعه شهرک های گلخانه ای از دیگر اقداماتی بوده که با جدیت پیگیری شده و لازم است تامین گاز برای این واحدها نیز در اولویت باشد.
در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت گاز استان گزارشی از پروژه های در حال اجرای این شرکت از جمله گازرسانی به شهرستان ها و روستاهای مختلف ارائه کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha