۱۶۰هزار هکتار ازمساحت دریاچه ارومیه دارای سند مالکیت است

ارومیه - ایرنا - معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: برای ۱۶۰ هزار هکتار از دریاچه ارومیه سند مالکیت صادر شده است و صدور سند ثبتی به زودی اجرا می‌شود.

حسن بابایی روز چهارشنبه در حاشیه سفر به آذربایجان‌غربی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در سواحل شمالی و جنوبی دریاچه ارومیه رفع تصرفات انجام شده و هر گونه ابنیه ایجاد شده تخریب شده است ضمن اینکه آزاد سازی سواحل انجام گرفته و صدور اسناد مالکیت بدنبال آن انجام خواهد شد.
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به روند صدور اسناد تک برگی، اظهار داشت: صدور اسناد تک برگی تا یک‌ماه آینده به دفاتر اسناد رسمی واگذار می‌شود همچنین حدود ۷۰ درصد خدمات ارائه شده این سازمان هوشمندسازی شده است.
وی اظهار داشت: سال آینده ۲۰ خدمت سازمان ثبت اسناد به دفاتر اسناد رسمی واگذار می‌شود و یکی از اقدامات مهم برون سپاری اقدامات است که پیگیری می‌شود.
به گزارش ایرنا، معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سفر یک روزه به آذربایجان‌غربی کانون سردفتران و دفتریاران آذربایجان‌غربی را افتتاح کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha