دو سارق به عنف در قرچک دستگیر شدند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی قرچک از دستگیری ۲ سارق به عنف از منزل یک زن جوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سرهنگ نجم‌الدین مرادی اظهارداشت: در پی اعلام یک مورد سرقت طلا و جواهرات از منزل یکی از شهروندان قرچکی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی با انجام اقدامات فنی و پلیسی و نیز بررسی اظهارات مالباخته، موفق شدند ۲ سارق را شناسایی و پس از اخذ مجوز از مقام قضایی، به محل اختفای این افراد که یک زن و مردم بودند، اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را دستگیر کنند.

وی با اشاره به شگرد سرقت این ۲ فرد اظهار داشت: سارق خانم با طرح نقشه و دوستی با خانم مالباخته و جلب اعتماد وی به منزل او نفوذ کرده و بعد از ساعاتی به بهانه خرید از منزل خارج شده و با بازگذاشتن درب منزل، سارق آقا به داخل منزل رفته و طلاهای مالباخته را به سرقت برده است.

وی ارزش طلا و جواهرات سرقت شده را حدود یک میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در بازرسی از محل اختفای متهمان اقلام مسروقه کشف و با هماهنگی مقام قضائی به مالباخته تحویل و متهمان نیز برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

دستگیری سارق محتویات خودرو در قرچک

مرادی همچنین از دستگیری سارق محتویات و قطعات خودرو با کشف ۲۰ فقره سرقت در قرچک خبر داد.

وی گفت: ماموران پلیس شهرستان قرچک با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت ‌زنی‌های هدفمند در نقاط جرم خیز، موفق به شناسایی و دستگیری سارق در حین سرقت شدند.

وی اظهار داشت: متهم پس از دستگیری با مشاهده مدارک و قرائن موجود، به ارتکاب ۲۰ فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو در نقاط مختلف شهرستان قرچک اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی قرچک تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده در راستای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی شد.

شلیک پلیس پایان عرض اندام اراذل اوباش تحت تعیقب در ورامین

فرمانده انتظامی ورامین از دستگیری اراذل و اوباش تحت تعقیب در ورامین با شلیک پلیس خبر داد.  

سرهنگ جعفر شمس بیرانوند گفت: در پی ایجاد شرارت های مکرر و همچنین توزیع مواد مخدر توسط یکی از اراذل و اوباش سابقه دار در یکی از محلات ورامین، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شهید بهشتی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و پلیسی متهم سابقه دار را حوالی ساعت ۲ بامداد روز گذشته حین عبور از خیابان شناسایی و اقدام به دستگیری وی کردند.  

بیرانوند تصریح کرد: متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار ورامین بود با دیدن ماموران اقدام به عربده کشی و حمله با چاقو به سمت پلیس کرد که با هوشیاری و اقتدار ماموران انتظامی و با رعایت قانون بکارگیری سلاح و شلیک یک گلوله، متهم زمین گیر و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ورامین گفت: متهم پس از انتقال به مراکز درمانی و مداوای اولیه با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی امنیت و آرامش شهروندان را خط قرمز پلیس دانسته و اظهار داشت: با مخلان نظم و امنیت عمومی امنیت با قاطعیت و اقتدار برابر قانون برخورد می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha