۱۶ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۱۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84639218
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خوردبین، مشاور مدیرعامل پرسپولیس شد

۱۶ بهمن ۱۴۰۰، ۱۳:۱۸
کد خبر: 84639218
خوردبین، مشاور مدیرعامل پرسپولیس شد

تهران- ایرنا- سرپرست سابق و پیشکسوت پرسپولیس امروز (شنبه)، طی حکمی از سوی «رضا درویش» به‌عنوان مشاور مدیرعامل این باشگاه، منصوب شد.

به گزارش ایرنا، طبق اعلام باشگاه پرسپولیس رضا درویش، امروز شنبه با صدور حکمی، محمود خوردبین را به عنوان مشاور مدیرعامل منصوب کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس در حالی در این مسوولیت حضور یافته است که به جهت حضور در پرسپولیس از ابتدا تا انتهای دوران بازی از نمادهای وفاداری باشگاه است و در کِسوت سرپرستی و مدیریت تیم نیز، صاحب رکورد مختص به خود است.

محمود خوردبین علاوه بر این‌ها سابقه فعالیت به عنوان عضو هیات مدیره، مربی و مشاور مدیرعامل را در پرسپولیس داشته است.

در حکم صادره چنین آمده است؛ «جناب آقای محمود خوردبین، پیشکسوت ارزنده فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس

با درود و احترام

باشگاه پرسپولیس همواره به پیشکسوتان گرانقدر و تاریخ‌ساز خود بالیده است که ستون‌های فوتبال این مرز و بوم هستند و حضرتعالی در زمره این مردان ارزشمند قرار دارید.

بی‌تردید در کنار سال‌ها بازی برای پرسپولیس بزرگ، چند دهه تکاپو و تلاش دلسوزانه به عنوان عضو هیات مدیره، سرپرست و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از شما برای این فوتبال و باشگاه، گنج و ذخیره‌ای از تجربه و تخصص ساخته است.

بر این اساس ضمن قدردانی از کوشش‌های گذشته جنابعالی، بنا بر این حکم، به عنوان مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس منصوب می‌گردید. امید است نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌ای که دارید در مسیر توفیق روزافزون پرسپولیس از حضور و نظرات شما بهره‌مند گردیم.»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha