نخستین مسافرت دریایی از بندر شهید باهنر به امارات بعد از ۲ سال وقفه انجام شد

بندرعباس- ایرنا- خط مسافری بندر شهید باهنر به کشور امارات در سومین روز از دهه فجر و نخستین روز از ماه رجب بعد از ۲ سال وقفه به دلیل شرایط متاثر از ویروس کرونا فعالیت خود را با یک فروند شناور مسافری تندرو از سر گرفت.

به گزارش ایرنا، مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان در حاشیه این مسافرت دریایی از بندر شهید باهنر اظهارداشت: به دلیل شرایط متاثر از شیوع ویروس کرونا فعالیت این خط مسافری که پیش از این به صورت پایدار انجام می گرفت از اسفند ماه سال ۹۸ متوقف شده بود که با بهبود شرایط و گسترش تزریق واکسیناسیون از سرگیری فعالیت این خط در دستورکار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: مسافران باید علاوه بر انجام واکسیناسیون کامل با در دست داشتن پاسخ تست PCR با اعتبار ۷۲ ساعت به پایانه دریایی مراجعه کنند.
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق استان با تاکید به این موضوع که لازمه سفر انجام واکسیناسیون کامل و همراه داشتن پاسخ تست PCR با اعتبار ۷۲ ساعت می باشد، تصریح کرد: مسافران باید هنگام حضور در ترمینال و در طول سفر همه شیوه نامه های بهداشتی مانند (زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی) را رعایت کنند.
طول مدت سفر دریایی از بندرشهید باهنر به شارجه ۶ ساعت در شرایط مطلوب آب و هوایی می باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha