پروژه فضایی تام کروز محدود به فضا نیست

تهران- ایرنا- براساس جزئیات جدیدی که درباره پروژه فیلمسازی تام کروز و داگ لیمان در فضا منتشر شده، بیشتر این فیلم در زمین فیلمبرداری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، تام کروز، ستاره مشهور هالیوودی، پس از آن که انواع حرکات نمایشی مرگبار را در زمین امتحان کرد حالا به سراغ بازیگری در فضا رفته است. اگرچه هنوز چیز زیادی درباره این پروژه میان‌ستاره‌ای منتشر نشده، اما پایگاه اطلاع رسانی ورایتی به تازگی در مطلبی جزئیات جدیدی را درباره این پروژه رسانه‌ای کرد. ظاهرا کمپانی یونیورسال با وجود تاخیراتی که در برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت این فیلم اتفاق افتاد، همچنان در نظر دارد سال آینده میلادی آن را جلوی دوربین ببرد.

این گزارش همچنین افشا کرد که تنها بخشی از پروژه فضایی تام کروز در ایستگاه بین‌المللی فضایی فیلمبرداری خواهد شد و بیشتر فیلم در زمین ضبط می‌شود.

براساس این گزارش، فیلم تام کروز با وجود فیلمبرداری در فضا یک فیلم علمی-تخیلی نیست و داستانی اکشن و ماجراجویانه دارد.

اواسط اردیبهشت ۹۹ خبری منتشر شد مبنی بر آن که کروز و ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت فضایی اسپیس‌ایکس، در مراحل اولیه همکاری با ناسا برای ساخت اولین فیلم تاریخ در فضا هستند. استودیو فیلمسازی یونیورسال نیز دو ماه بعد از حمایت ۲۰۰ میلیون دلاری خود از پروژه سینمایی کروز در فضا خبر داد.  

قرار بود سفر فضایی کروز و لیمان اکتبر سال ۲۰۲۱ (مهر-آبان ۱۴۰۰) و با استفاده از فضاپیمای سرنشین دار کرو دراگون اسپیس‌ایکس انجام شود اما این اتفاق نیفتاد و روسیه با فیلم چالش در ساخت اولین فیلم سینمایی در فضا، گوی سبقت را از کروز ربود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha