شستا: سرپرست حقوقی جدید با مدرک تحصیلی مرتبط و از کارکنان شستا است

تهران- ایرنا- شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) پیرو خبرسازی‌های چند ماه اخیر درباره وزارت کار و انتشار مطلبی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی با موضوع انتصاب «زینب پاشاپور» به سمت سرپرست مدیریت امور حقوقی و قراردادهای شستا، توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی و سهامداران ارائه کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از شستا، در این مطلب آمده است: زینب پاشاپور که به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای شستا منصوب شده هیچ نسبت سببی و نسبی با هیچ کدام از مدیران شستا ندارد و نامبرده با حکم مدیرعامل شستا به عنوان سرپرست حقوقی منصوب شده است.

در ادامه مطلب آمده است: وی فارغ التحصیل رشته حقوق با معدل الف و از حقوق دانان برجسته، با تجربه و رتبه دوازده کنکور سراسری و جز نخبگان جامعه حقوقی کشور و مسلط به زبان انگلیسی و فرانسه است و ضمن چندین سال فعالیت حقوقی در هلدینگ‌های شستا با مسایل حقوقی این بنگاه بزرگ اقتصادی آشنایی کامل دارد. همچنین برخلاف آنچه در اخبار کذب آمده، مجموعه شستا هیچ بدهی معوقی ندارد و حامد عطاری (سرپرست پایگاه مقاومت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) نیز هرگز نماینده وزیر در کمیته انتصابات نبوده‌است.

در بخش دیگر این متن آمده است: فعالان رسانه حتما بر این مساله اشراف دارند که اسلام عزیز برای حفظ آبرو و حرمت و شخصیت مومنان اهمیّت زیادی قائل است این موضوع آن‌قدر مهم است که تعدی به آبروی دیگران جزء بزرگ‌ترین گناهان محسوب می‌شود. همچنین شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی حق پیگیری حقوقی و قضایی خود را مستند به تبصره ۳ ماده ۲۳ قانون مطبوعات محفوظ می‌دارد و از رسانه‌ها می‌خواهد پیش‌از انتشار چنین اخباری اطلاعات واقعی را از روابط عمومی شستا دریافت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha