مدیرکل کمیته امداد استان زنجان منصوب شد

تهران- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با صدور حکمی روح الله صالحی را به عنوان مدیر کل این کمیته در استان زنجان منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از کمیته امداد، در حکم سید مرتضی بختیاری خطاب به مدیر کل جدید کمیته امداد استان زنجان آمده است: با استناد به بند(۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیر کل استان زنجان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

در ادامه این حکم آمده است: نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و مأموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌ شوندگان است.  

بختیاری می افزاید: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زادیی‌ها» نامگذاری گردیده انتظار می‌رود بر مبنای توصیه موکد معظم له مبنی بر بهره‌گرفتن از نیروهای جوان، مومن و انقلابی و با نصب العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) گام بردارید.

رییس کمیته امداد افزود: امید است تحت عنایات حضرت ولی عصر (روحی له الفداء) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) فراهم گردد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha