۹ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱:۲۲
کد خبرنگار: 1163
کد خبر: 84629909
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مدارس برخی شهرستان‌های کردستان روز شنبه تعطیل است

سنندج- ایرنا- مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: به دلیل تداوم برودت هوا، نامناسب بودن وضعیت معابر و عدم دسترسی راحت دانش آموزان برای حضور در مدرسه، روز شنبه فعالیت برخی از مدارس استان در نوبت صبح تعطیل است و آموزش در فضای مجازی برگزار می شود.

علیرضا منتشلو بامداد شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براین اساس آموزش مدارس شهری سقز در تمام مقاطع تحصیلی به صورت غیرحضوری و فعالیت مدارس روستایی نیز با یک ساعت تأخیر آغاز می شود.

وی افزود: در شهرستان بانه نیر فعالیت تمام مدارس سطح شهر و روستا در نوبت صبح با تاخیر و از ساعت  ۹ و نیم  صبح آغاز خواهد شد.

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش کردستان یادآور شد: در مریوان فعالیت  آموزشی دانش آموزان شیفت صبح مدارس شهری در تمام مقاطع تحصیلی به صورت غیرحضوری و مدارس روستایی نوبت صبح نیز از ساعت۹:۳۰  فعالیت حضوری خود را آغاز خواهند کرد.

وی اضافه کرد: در شهرستان سروآباد فعالیت آموزشی دانش‌آموزان شیفت صبح مدارس شهری در تمام مقاطع تحصیلی به صورت غیرحضوری و  همچنین مدارس روستایی نوبت صبح نیز از ساعت ۹:۳۰ فعالیت حضوری خود را آغاز خواهند کرد.

منتشلو یادآور شد: شیفت بعد از ظهر تمام مدارس شهری و روستایی  این شهرستان‌ها به صورت حضوری خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha