استخرها و اماکن بدنسازی تهران تعطیل نیست

تهران- ایرنا- رئیس گروه اماکن و باشگاه‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه فعالیت ورزشی ابی و بدنسازی ها تعطیل نیست گفت: با رنگ بندی جدیدستاد کرونا و قرار گرفتن تهران در وضعیت نارنجی فعالیت اماکن ورزشی گروه سه و پر خطر تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

رضا خرم روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هم اینک تهران و برخی از شهرستان های شرقی و غربی استان تهران در وضعیت جدید ستاد ملی کرونا از آبی به نارنجی تغییر وضعیت داده است.

وی با بیان اینکه با تغییر وضعیت رنگ بندی فعالیت رشته رزمی، پر برخورد از جمله کبدی، جودو، رزمی، کشتی، بوکس، کونگ‌فو، تکواندو، کاراته تا اطلاع ثانوی تعطیل شده است خاطر نشان کرد:  فعالیت گروه‌های کم خطر و فضای باز و روباز برخی از رشته ها از جمله بدنسازی ها و استخر های روباز و سرپوشیده، فوتسال سالنی سرپوشیده کماکان با ۵۰ تا ۶۰ درصد ظرفیت در هر سانس در وضعیت جدید بلامانع است.

رئیس گروه اماکن اداره کل ورزش و جوانان استان تهران تاکید کرد که در حال حاضر بازرس های این نهاد به صورت نامحدود از باشگاهای ورزشی سرکشی کرده ودر صورت بی توجهی به موارد بهداشتی با آنان برخورد خواهند کرد.

بر اساس آخرین اعلام رنگ‌بندی شهرهای کشور، وضعیت محدودیت و تعطیلی فعالیت رشته‌های ورزشی به گونه‌ای است که شدیدترین محدودیت ها در ۷ شهر با وضعیت قرمز اعمال می شود و در ۴۳ شهر از جمله تهران، شاهد ممنوعیت فعالیت مشاغل ورزشی گروه ۳ است.  

گفتنی است گروه سوم شامل انجمن ورزش‌های رزمی، بوکس (سالنی)، تکواندو (سالنی)، جانبازان و معلولان، ژیمناستیک (سالنی)، هاکی(سالنی) کاراته (سالنی)، کبدی (سالنی)، کشتی (سالنی)، کونگ فو و هنرهای رزمی (سالنی) نابینایان، ناشنوایان، نجات غریق (سالنی)، ورزش‌های رزمی، ووشو (سالنی) و ورزش‌های زورخانه‌ای (سالنی) تشکیل می‌دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha