تردد در محورهای کوهستانی گالیکش با زنجیر چرخ امکان دارد

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گالیکش گفت: به سبب بارش سنگین برف در مناطق کوهستانی این شهرستان بویژه محور ترانزیتی و بین المللی پارک ملی گلستان و دهستان نیلکوه، تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

علی جوان روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بارش سنگین برف که از بامداد امروز در مناطق کوهستانی گالیکش شروع شد و تا ظهر امروز ادامه داشت، چند ساعتی باعث مسدود شدن راه ارتباطی ۲ روستای "سیجان و کندسکوه" از توابع دهستان نیلکوه این شهرستان و اختلال تردد در محور بین المللی پارک ملی گلستان شد.

وی افزود: با این حال با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گالیکش جهت برف روبی، شن و نمک پاشی جاده‌های اصلی و فرعی شهرستان، هم اکنون راه ۲ روستای مسدود شده بازگشایی و تردد در محور پارک ملی گلستان تسهیل شده است اما تردد در این جاده‌ها فعلا با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

جوان بابیان اینکه هم اکنون تردد در همه محورهای مواصلاتی گالیکش درحال انجام است، به مردم و مسافران توصیه کرد تا از سفرهای غیرضرور به مناطق کوهستانی این شهرستان خودداری نمایند.

شهرستان گالیکش با حدود ۶۵ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و نیمی از مجموع ۲۵۱ کیلومتر راههای اصلی و فرعی آن کوهستانی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha