دیدار پاکدل با فدراسیون بین‌المللی هندبال

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال ایران در حاشیه مسابقات قهرمانی آسیا، با رییس فدراسیون جهانی این رشته دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، در این نشست یک ساعته که در فضایی صمیمانه برگزار شد «حسن مصطفی» رییس فدراسیون بین‌المللی هندبال ضمن ابراز خرسندی از موفقیت‌های اخیر هندبال ایران خطاب به «علیرضا پاکدل» رییس فدراسیون هندبال ایران، اظهار داشت: از موفقیت‌های هندبال ایران در این مدت بسیار خوشحالم و از تلاش‌های شما به عنوان رئیس فدراسیون هندبال ایران تشکر می‌کنم. بی‌تردید جهانی شدن تیم‌های ملی مردان و زنان ایران حاصل برنامه‌ریزی درست فدراسیون هندبال ایران است و من نیز قول می‌دهم نهایت حمایت را از هندبال ایران داشته باشم.

در ابتدای این نشست، پاکدل ضمن ابراز خشنودی از دیدار با حسن مصطفی گزارشی از اقدامات انجام شده در هندبال ایران را به رئیس فدراسیون بین‌المللی ارائه کرد و  گفت: چند سال از دیداری که در خلال برگزاری کنگره سالیانه فدراسیون بین‌المللی در گوتنبرگ سوئد با شما داشتم می‌گذرد و در آن دیدار خطاب به من گفتید چرا در اجلاس جهانی هندبال هر بار یک نفر جدید از ایران حضور پیدا می‌کند و چرا فدراسیون هندبال ایران تا این اندازه دارای تغییرات است؟ در آن نشست از من سوال کردید آیا شما هم به صورت موقت در فدراسیون هندبال ایران حضور دارید یا آمده‌اید که بمانید؟ البته در آن نشست خطاب به شما گفتم من با حمایت جامعه هندبال ایران آمده‌ام تا بتوانم قدم‌های موثری بردارم و برای پیشرفت هندبال برنامه دارم و می‌خواهم به ارتقا و توسعه هندبال ایران کمک کنم.

در ادامه، حسن مصطفی رییس فدراسیون بین‌المللی هندبال با ابراز مجدد خرسندی از ثبات مدیریت و اتفاقات اخیر هندبال ایران، گفت: از اتفاقات رخ داده در هندبال ایران بسیار خرسندم. به نظرم اهداف شما در این سال‌ها محقق شده و اینکه هندبال ایران هم در بخش مردان و هم در بخش زنان موفق بوده و به مسابقات جهانی راه یافته با درایت و برنامه‌ریزی فدراسیون و شما بوده است.

رییس فدراسیون بین‌المللی هندبال افزود: هندبال ایران نیروی انسانی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و نیاز به سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی داشت. خوشبختانه با برنامه‌ریزی شما به عنوان رئیس فدراسیون مسیر درستی برای هندبال ایران ترسیم شده و امیدوارم این مسیر ادامه داشته باشد. پشتوانه‌سازی برای آینده هندبال اتفاق خوبی خواهد بود که در ایران رخ داده است. هر جایی که مسیر توسعه هموار و هندبال در حال توسعه باشد ما به عنوان فدراسیون بین‌المللی از آن حمایت می‌کنیم.

همچنین پاکدل در ادامه این نشست به وجود برخی مشکلات در زمینه وارد کردن کالاهای مرتبط با رشته هندبال به ایران به دلیل تحریم‌ها اشاره کرد و از   سن مصطفی تقاضای کمک در بخش سخت‌افزاری خصوصا توپ، کف پوش و سایر موارد را داشت که رئیس فدراسیون بین‌المللی هندبال نیز در پاسخ گفت: ما همواره در کنار شما هستیم و نیازهای شما را برطرف می‌کنیم. هندبال ایران امروز در جهان به یک کشور شناخته شده تبدیل شده است و مطمئن باشید از حمایت فدراسیون بین‌المللی برخوردار هستید.

حسن مصطفی همچنین در پاسخ به دعوت پاکدل برای سفر به ایران نیز گفت: بسیار مشتاقم در نخستین فرصت به ایران سفر کنم. در این چند روز بازخوردهای خوبی از جهانی شدن تیم ملی هندبال مردان ایران گرفتم. مطمئنم همان‌طور که تیم ملی بانوان ایران رنگ و بوی خوبی به مسابقات جهانی داد، صعود تیم ملی مردان ایران هم رنگ و بوی خوبی در کشور شما داشته است.

مصطفی در پایان تصریح‌کرد: اگر هندبال ایران حمایت شود حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و امیدوارم مسیر توسعه ایران در هندبال به همین شکل ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha