دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی: فدراسیون بر اجرای کامل پروتکل‌ها بهداشتی در ورزشگاه آزادی نظارت داشت

تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به نظارت این فدراسیون بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ورزشگاه آزادی، گفت: ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، ساعاتی پیش از آغاز مسابقه در بخش های مختلف ورزشگاه حضور یافتند و نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت لازم را به عمل آوردند.

به گزارش روز جمعه ایرنا، «سید اشکان اردیبهشت» ضمن تبریک صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر، اظهار داشت: فدراسیون پزشکی ورزشی همواره تلاش می کند بهترین خدمات را به جامعه ورزش کشور ارائه کند و یکی از مهمترین محورهای ارائه این خدمات به‌ویژه در دوران کرونا، توسط کمیته پوشش پزشکی مسابقات انجام می‌شود و همکاران ما در این بخش تا سرحد توان برای ارائه خدمت به جامعه ورزش تلاش می‌کنند.

وی افزود: همچون دیگر رویدادهای ورزشی بین المللی، کشوری و ملی، کمیته پوشش پزشکی مسابقات فدراسیون پزشکی ورزشی برنامه ریزی لازم را برای پوشش پزشکی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و قطر به عمل آورد.

اردیبهشت ادامه‌داد: در این راستا با هماهنگی های انجام شده، پس از برگزاری جلسه هماهنگی با حضور دکتر «امین روزی» و دکتر «تورج ملک محمدی» در ستاد پزشکی ورزشی آزادی، ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، ساعاتی پیش از آغاز مسابقه در بخش‌های مختلف ورزشگاه آزادی (داخل استادیوم ۱۰۰ هزار نفری و بیرون محوطه استادیوم) حضور یافتند و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت لازم را به عمل آوردند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان‌کرد: با وجود شرایط جوی و بارندگی، همکاران‌مان تا سرحد توان در این زمینه تلاش کرددند و خوشبختانه این مهم از چشم نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دور نماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha