وزیر ورزش: ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ورزشگاه تختی انزلی پیش‌بینی شد

انزلی - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مجموعه ورزشی تختی بندر انزلی که از مصوبات سفر ریاست جمهوری است، پیش بینی شده است.

به گزارش ایرنا، حمید سجادی که بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت در استان گیلان حضور دارد، امروز جمعه از ورزشگاه تختی بندر انزلی بازدید کرد.

وزیر ورزش و جوانان ضمن تبریک صعود تیم فوتبال کشورمان به جام جهانی، به ظرفیت های بالای بندرانزلی در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: شهرستان بندر انزلی بنیه قوی و تاریخ ارزشمندی در ورزش قهرمانی کشور دارد و استادیوم تختی بندر انزلی نیز با توجه به پیشینه ای که دارد نیازمند رسیدگی است.

سجادی در خصوص روند تکمیل پروژه استادیوم و مجموعه تختی بندر انزلی اضافه کرد : اعتبارات برای تکمیل این مجموعه در مصوبات سفر ریاست جمهوری دیده شده و در اعتبارات شرکت توسعه زیر ساخت های ورزشی نیز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره پیگیری های نماینده مردم شهرستان بندر انزلی در زمینه ورزشگاه بندر انزلی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تکمیل این پروژه شرایط میزبانی خوبی برای تیم ملوان بندرانزلی با توجه به قدمت این تیم حاصل شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بافت شهری بندر انزلی به ورزشگاه تختی نزدیک شده و باید به فکر احداث یک استادیوم جدید نیز بود ، گفت : انشاالله با جانمایی یک فضای مناسب استادیومی با استانداردهای روز در آینده احداث شود.

سجادی تاکید کرد: پیست دوومیدانی ورزشگاه تختی انزلی ، مرمت و بازسازی سالن سرپوشیده و استخر این مجموعه نیز در اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری دیده شده است و انشاالله این مجموعه را به مدار خدمت رسانی به مردم بازگردانیم.

وی گفت: سفر امروز در معیت ریاست محترم جمهوری به استان گیلان در حوزه ورزش گیلان نیز بازدیدهایی صورت خواهد گرفت، اینجانب پس از بازدید از مجموعه تختی بندر انزلی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان تالش و آستارا حضور خواهم داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha