۸ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84629175
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اجتماع مردم گیلان برای دیدار با رییس جمهور

رشت - ایرنا - جمع زیادی از اقشار مختلف مردم سراسر گیلان برای دیدار با رئیس جمهور در محل استانداری گیلان در رشت حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سیدابراهیم رییسی صبح امروز جمعه در پانزدهمین سفر استانی خود به گیلان سفر کرد و در این سفر یکروزه، به تعدادی از نقاط این استان سفر و از پروژه‌های مختلف نیز بازدید خواهد کرد.

به همین دلیل تعدادی از اقشار مختلف مردم در محل استانداری گیلان در رشت حضور یافته تا از نزدیک با رئیس جمهور منتخب خود دیدار کنند که البته اکثر این افراد، با در دست داشتن نامه و یادداشت‌هایی از درد و دل و دغدغه های خود در این مکان حضور یافتند.

به عشق رئیسی آمدیم

یکی از افرادی که برخلاف سایر حاضران نامه‌ای در دست نداشت، اظهار کرد: فقط برای دیدن آقای رئیس جمهور به استانداری آمدم اما متاسفانه آقای رئیسی اینجا نیستند و ما نتوانستیم ایشان را از نزدیک ببینیم.

محمد مومنی ادامه داد: ما فقط به عشق دیدار با رئیس جمهور جمع شدیم و خواسته دیگری از وی نداریم و امیدواریم که شرایطی مهیا شود تا در سفرهای استانی، اقشار مختلف مردم نیز بتوانند با رئیس جمهور دیدار کنند.

این شهروند گیلانی بیان کرد: شاید دیگر آقای رئیس جمهور به استان ما سفر نکند و فرصت دیدار با ایشان دیگر برای ما فراهم نشود و از همین جا از مسئولان استانداری به خصوص از آقای استاندار تقاضا دارم که با یک برنامه ریزی، بتوانیم دقایقی آقای رئیس جمهور را از نزدیک ببینیم.

تورم و گرانی هدیه دولت پیشین 

یکی دیگر از افرادی که برای دیدار با رئیس جمهور خود را به محل استانداری رسانده بود، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: من برای دیدن آقای رئیسی به اینجا آمدم ضمن اینکه مشکلات خود را  در یک نامه عنوان کردم تا به دست آقای رئیسی برسد.

وی که خود را علی معرفی کرد، ادامه داد: متاسفانه مشکلات مردم زیاد است و دولت پیشین نیز کاری انجام نداد و فقط تورم و گرانی افزایش یافت و مردم تحت فشار مضاعف قرار گرفتند. اکنون چشم امیدمان به آقای رییسی است تا مشکلات مردم را برطرف کند.

این شهروند رشتی خاطرنشان کرد: البته ما در سفرهای استانی دولت پیشین نیز مشکلات را به صورت نامه بازگو کردیم اما به هیچ وجه به این مشکلات رسیدگی نشد و پاسخی دریافت نکردیم و از سوی دیگر، به مشکلات ما افزوده شد.

وی در خصوص مشکلاتی که در نامه عنوان کرده تا به دست آقای رئیسی برسد نیز اشاره و بیان کرد: من بازنشسته و مستاجر هستم و از آقای رئیسی درخواست کردم شرایطی را دولت جدید فراهم کند تا امثال من که واقعا قشر محروم هستیم ، صاحبخانه شویم و این آرزو را با خود به گور نبریم.

این شهروند گیلانی ادامه داد: طرح ملی مسکن برای قشر متوسط یا مرفه مناسب است و شامل حال اقشار محروم نمی‌شود چون امثال من که حقوق ما زیر پنج میلیون تومان است ، قادر به پرداخت وام چهار میلیونی نیستیم و به همین دلیل از آقای رئیسی درخواست دارم تا طرحی را اجرا کنند که افراد محروم بتوانند از آن بهره ببرند.

همچنین تعدادی از افراد با لباس فرم "ارتباطات مردمی با دولت "در این تجمع حضور داشته و نامه‌های اقشار مختلف مردم را جمع‌آوری می‌کردند، ضمن اینکه سامانه ۱۱۱ نیز برای دریافت نقطه نظرات و مشکلات مردم گیلان نیز فعال است و مردم می‌توانند با ارتباط با این سامانه، مشکلات خود را بازگو کنند.

  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha