جشن صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

شهرکرد - ایرنا - پیروزی تیم ملی‌ فوتبال کشورمان مقابل تیم عراق و صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ موجی از شادی را در مناطق مختلف چهارمحال‌ و بختیاری به همراه داشت.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، جمعی از مردم به ویژه جوانان در شهرهای مختلف چهارمحال و بختیاری با ایجاد کاروان‌های خودرویی و حمل پرچم ایران به جشن  برای این صعود ورزشی پرداختند.

سردی هوا و بارش برف و باران نیز مانع حضور شادمانه ورزش دوستان این استان در خیابان‌ها نشد و جشن صعود به جام جهانی قطر با تجمع جوانان و نوجوانان به صورت ویژه در محدوده خیابان‌ کاشانی شهرکرد شکل گرفت، مشابه چنین برنامه‌ای نیز در دیگر شهرهای چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.

انتشار پیام‌های تبریک به همراه تصاویری از فوتبالیست‌های ایرانی و سرودهای حماسی نیز در گروه‌های‌ مختلف مردمی در شبکه اجتماعی و فضای مجازی همچنان‌ ادامه دارد.

غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال‌ و بختیاری، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و نیز در پیام‌های جداگانه صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تبریک گفتند.

تیم ملی فوتبال ایران شامگاه پنجشنبه با غلبه بر تیم ملی عراق برای سومین دوره متوالی جواز حضور در جام جهانی فوتبال را کسب کرد.

تک‌گل این بازی را مهدی طارمی به ثمر رساند تا ایران با ۱۹ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه  A  جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha