خورشیدی: با حمایت‌های همه‌جانبه صعود به مرحله حذفی جام جهانی شدنی است

تهران- ایرنا- سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم با حمایت های ویژه ای که از تیم ملی صورت می گیرد، شاهد صعود از مرحله گروهی جام جهانی باشیم.

به گزارش ایرنا،‌ مجتبی خورشیدی پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی قطر اظهار داشت: حضور معاون اول رئیس جمهوری گواه آن است که حمایت های خوبی از تیم ملی ایران صورت گرفته و امیدواریم این حمایت همچنان ادامه دار باشد تا بتوانیم از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنیم.

وی یادآور شد: جا دارد از اهالی رسانه تشکر کنم که در گرما و سرما کنار تیم بودند. کمترین کاری که برای مردم می‌شد انجام داد همین صعود به جام جهانی بود و امیدوارم توانسته باشیم خنده را بر لب‌های آنان آورده باشیم.

سرپرست تیم ملی در خصوص غیبت وحید هاشمیان در تمرین تیم ملی تاکید کرد: مساله خاصی نبود، کریم باقری هم چند روزی نبود چرا که منتظر تست های مربوطه بود. تمامی برنامه ها با هماهنگی انجام شده و هیچ مساله خاصی وجود ندارد. خوشبختانه تیم ملی یک وفاق و همدلی ویژه ای دارد و همین یک‌دلی موجب شد تا امشب جشن صعود بگیریم.

خورشیدی در مورد شرایط سایر ملی پوشان گفت: باشگاه زنیت شب گذشته تست کرونای آزمون را فرستاد، وقتی جواب مثبت باشد کاری نمی‌توان کرد. در مورد حسینی و حاج‌صفی اگر تست ها منفی باشد می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران با گل «مهدی طارمی» برابر عراق به برتری یک بر صفر دست یافت تا مقتدرانه و برای ششمین بار جواز حضور در جام‌جهانی را از آن خود کند. تیم ملی فوتبال ایران پیش از این در جام‌جهانی دوره‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ حضور داشت.

دیدار بعدی تیم کشورمان در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن ماه مقابل امارات و در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha