ریزش بهمن محور کرج - چالوس را مسدود کرد

تهران- ایرنا- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی با توجه به بارش های شدید برف و باران چند روز گذشته تاکنون در محور های مختلف به خصوص مناطق کوهستانی از مسدود شدن محور کرج - چالوس به علت ریزش بهمن خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور انتظامی، سرهنگ احمد شیرانی اظهار داشت: به علت بارش های برف و باران و یخبندان بسیاری از جاده های مناطق کوهستانی سفید پوشش شده و امروز نیز به علت ریزش بهمن در محدودهای گچسر و پیچ سرهنگ در استان البرز تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد در آن مسیر امکان پذیر نیست.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اعلام همکاران انتظامی مستقر در محورهای مربوطه این مسیر تا رفع مشکل و ایمن سازی کامل موقتا مسدود است اما خوشبختانه این حادثه تلفات و خساراتی گزارش نشده است. است.

به گفته وی، هم اکنون مسیر جایگزین جاده های هراز و فیروزکوه تعیین شده و در جادهای شمالی بارش برف سبب لغزندگی سطح جاده ها شده است لذا همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزاتی ایمنی الزامی بوده و از رانندگان محترم می خواهیم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی یاری رسان ما و حافظ جان و مال خود باشند.

محورهای مسدود اصلی :
1) دهگلان - حسین آباد
2) سقز - مریوان
3) ریگان - ایرانشهر
4) جاده چالوس و آزادراه تهران شمال

وضعیت جوی و ترافیکی
بارش برف:
ارتفاعات محورهای چالوس،هراز،فیروزکوه و استانهای اردبیل،آغربی،آشرقی و چ و ب
بارش باران:
استانهای تهران،البرز ،قم،اصفهان،کردستان،مرکزی،همدان،قزوین،لرستان،  فارس و مازندران
ترافیک نیمه سنگین:
1-آزادراه کرج-قزوین (محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری)
2-آزادراه قزوین-کرج(محدوده های پل مهرشهر و پل فردیس)
3-محور فیروزکوه محدوده گیلاوند (رفت و برگشت)
4-آزادراه تهران – پردیس محدوده جاجرود تا کمرد(رفت و برگشت)

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha