پوستر پویش امیر عالم به مناسبت میلاد امیرالمومنین (ع) در اهواز رونمایی شد

اهواز - ایرنا - آیین رونمایی از پوستر پویش امیر عالم به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت امیرالمومنین(ع) به همت جمعیت بسیج دانشجویی استان و جمعیت امام حسن(ع) خوزستان در اهواز برگزار شد.

دبیر جمعیت امام حسن(ع) بسیج دانشجویی خوزستان عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص اظهارداشت: این پویش با همکاری نیروهای جهادی سطح استان با هدف خدمت‌رسانی به مردم راه‌اندازی شده و در این پویش گروه‌های جهادی طرح و برنامه های خود را ارایه می دهند.

عرفان کمایی افزود: پس از ارایه این طرح ها و ثبت و ارسال به دبیرخانه مرکزی، این برنامه ها بررسی و از میان آن‌ها طرح‌های برگزیده و تاثیرگذار انتخاب شدند و برای خدمت به مردم استان عملیاتی می‌شوند. 

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی از ۲۲ تا ۲۶ بهمن‌ماه در قالب پویش امیرعالم در نقاط مختلف استان طرح های خدمت‌رسانی خود را اجرا می کنند.

دبیر جمعیت امام حسن(ع) استان خوزستان گفت: در این پویش سعی شده طرح‌ها به صورت ابلاغی نباشند بلکه از دل گروه‌های جهادی متناسب با مناطق مختلف و نیازهای مردم بیرون بیایند.

وی افزود: قرار است با حضور این گروه‌های جهادی، پیش از آغاز عملیات خدمت‌رسانی در قالب پویش امیرعالم، رویداد دیگری نیز در سطح استان اجرا شود.

 آیین رونمایی از پوستر پویش امیر عالم با حضور آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و صادق شاهوارپور مسئول بسیج دانشجویی استان در اهواز برگزار شد. 

پیش از این بسیج دانشجویی استان خوزستان با استفاده از ظرفیت پایگاه‌های بسیج در سطح دانشگاه‌های استان و همچنین گروه‌های جهادی، طرح‌های مختلف خدمت رسانی به مناطق مختلف را اجرایی کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha