فرمانده سپاه خوزستان: رشادت‌های شهدای نبل و الزهرا مسئولیت ما را سنگین‌تر کرد

اهواز - ایرنا- فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: مجاهدت و رشادت‌های شهدای نبل و الزهرا مسئولیت ما را نسبت به تکالیف خود که همان صیانت از این سرزمین اسلامی و ارزش‌های انقلاب و نظام است، سنگین‌تر و انگیزه ما را برای تداوم راه شهدا دوچندان کرد.

به گزارش ایرنا، سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز پنجشنبه در سالگرد شهادت عملیات آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا سوریه در اهواز اظهارداشت: در این عملیات ۱۷ شهید تقدیم کردیم که از بهترین‌های لشکر عملیاتی بودند به همین جهت سالگرد این شهدا در لشکر هفت ولیعصر (عج) برگزار شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای والامقام افزود: شهدا ولی نعمتان ما هستند و مسئولیت سنگینی برعهده همه جامعه به ویژه همرزمان خود گذاشتند از این رو یادآوری مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های این شهیدان والامقام ضروری است.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور تصریح کرد: برگزاری این یادواره‌ها تلنگری به همه جامعه است که همواره بدانیم مدیون شهدا هستیم و تداوم راه آنها نیز از رسالت‌های ما به شمار می‌رود.

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز یکی از رسالت‌های رسانه ها است که در این زمینه هرچه تلاش بیشتری داشته باشیم می توانیم ارزش های این شهدا را بهتر و بیشتر به جامعه منتقل کنیم.

لزوم انتقال رشادت های شهدای مدافع حرم به نسل جوان

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر عملیاتی هفت ولیعصر(عج) خوزستان نیز گفت: عملیات نصر ۲ از جمله عملیات‌هایی بود که در آزادسازی شهرهای نبل و الزهرا نقش تعیین کننده‌ای داشت و به نقل از سپهبد شهید سلیمانی شهدای مدافع حرم با ایثارگری و مجاهدت های خود در این عملیات، مانع بزرگی را از سر راه برداشتند.

حجت الاسلام و المسلمین توکلی افزود: شهدای مدافع حرم با نثار جان خود در جبهه مقاومت صحنه جهادی را تغییر دادند لذا تا جایی که می توانیم باید این رشادت‌ها را به نسل جوان منتقل کنیم تا بدانند که این مدافعان حرم برای دفاع از حرم و حریم اهل بیت چه افتخاراتی آفریدند.

وی افزود: تکریم این شهدا به خصوص خانواده آنها یکی از رسالت‌های اصلی ما به شمار می‌رود که امیدواریم میراث دار خوبی برای پاسداشت خون شهدا باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha