مسیرهای مناطق غربی و جنوبی استان اصفهان با بارش برف مواجه است

اصفهان- ایرنا- رییس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان گفت: پنج جاده اصلی استان شامل نجف آباد- تیران، داران - بویین و میاندشت - الیگودرز و همچنین دامنه- خوانسار ، داران- فریدونشهر و محور زرین شهر- شهرکرد با بارش برف مواجه است.

مریم تاکی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه بارش باران و برف از شب گذشته در بیشتر مناطق استان آغاز شده است افزود: از نظر جوی شاهد بارش برف در مناطق غربی و جنوبی استان هستیم و از رانندگان تقاضامندیم که از سفر به این محورها خودداری کنند و در صورت لزوم همراه داشتن زنجیر چرخ، تجهیزات زمستانی و سوخت کافی الزامی است .

وی ادامه داد:برخی از محورهای شمالی و جنوبی استان شامل اصفهان - شاهین شهر، گلپایگان و مبارکه با بارش باران همراه است.

رییس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان اظهار اشت: با توجه به تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری مرکز و گزارش‌های دریافتی از راهداری در زمان حاضر تردد بصورت ایمن و روان در کلیه محورهای مواصلاتی استان اصفهان و استان های همجوار برقرار است.

وی تاکید کرد: راهداران در سراسر استان در آماده باش قرار دارند و در صورت نیاز برای انجام عملیات راهداری زمستانی از آمادگی لازم برخوردارند .

تاکی اضافه کرد: همچون گذشته از رانندگان تقاضا داریم که از سلامت بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام سفر با سامانه ۱۴۱ یا سایر سازمان‌های امدادی تماس برقرار کنند.

وی با بیان اینکه همراه داشتن زنجیر چرخ از الزامات سفرهای زمستانی محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: در هنگام شب از ترددهای غیر ضروری در محورها و مناطق کوهستانی بطور جدی خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، بارش برف و باران از شب گذشته در نقاط مختلف اصفهان آغاز و بیشترین بارش برف در جنوب و غرب این استان گزارش شده است.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزادراه، یک‌هزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ است و بزرگراه ذوب‌آهن، اصفهان- کاشان- قم، اصفهان- دلیجان و اصفهان- شهرضا پُر رفت‌ و آمدترین محورهای این استان به‌شمار می‌روند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha