۷ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۲۴
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84628281
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

۲ سایت پرسرعت همراه اول در خوزستان وارد مدار شد

اهواز-ایرنا- مدیرمخابرات منطقه خوزستان گفت: ۲ سایت پرسرعت همراه اول در ۲ شهرستان دزفول و بهبهان وارد مدار شد.

رحیم فلاح زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سایت پرسرعت انبار بتا شهرستان دزفول که به دلیل سرقت‌های مکرر از کار افتاده بود، دوباره وارد مدار شد.

وی ادامه داد: متأسفانه این سایت به دلیل سرقت های مکرر باعث اختلال در شبکه ارتباطی تلفن همراه اول مشترکان در برخی نقاط شهرستان دزفول شد.

فلاح زاده اظهارداشت: با پیگیری مستمر حوزه معاونت ارتباطات سیار، سایت پر سرعت انبار بتا با تکنولوژی ۲G و ۳G و ۴G بر روی دکل با ارتفاع ۳۶ متر پس از جانمایی، دوباره نصب و راه اندازی و وارد مدار شبکه ارتباطی همراه اول شد.

وی ادامه داد: با راه اندازی مجدد و وارد مدار شدن سایت انبار بتای دزفول، اختلالات شبکه ارتباطی همراه اول پیش آمده در مناطق تحت پوشش این سایت رفع و شبکه ارتباطی همراه اول در این مناطق نرمال و پایدارتر شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: سرقت و از بین رفتن تجهیزات و منصوبات مخابراتی سبب ایجاد اختلال در ارتباطات شهروندان می‌شود و با توجه به اینکه پایداری ارتباطات با تأمین امنیت منصوبات و تجهیزات مخابراتی رابطه مستقیمی دارد، بنابراین به منظور ارائه خدمات، همکاری شهروندان، نهادها و سازمان‌های ذیربط برای امنیت منصوبات و تجهیزات مخابراتی نیاز است.

وی خواستار همکاری هم استانی‌ها برای حفظ اموال عمومی و تجهیزات شبکه مخابراتی و ارتباطی شد و افزود: شهروندان درصورت مشاهده هرگونه تخریب و یا سرقت از تجهیزات و منصوبات شبکه تلفن ثابت و یا همراه مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند تا شاهد اختلال در ارتباطات مشترکان نباشیم.
 بهبود و پایداری ارتباطات سیار با نصب سایت پرسرعت شهری جدید در بهبهان

 مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهارداشت: با نصب و راه اندازی سایت جدید پرسرعت همراه اول شهید سردار دکتر مجید بقایی، شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه تأمین اجتماعی بهبهان و نقاط اطراف بهبود و پایدار شد.

وی افزود: در پی گزارش‌های مردمی و پس از پایش شبکه ارتباطات سیار در منطقه تأمین اجتماعی بهبهان و مناطق اطراف و با پیگیری‌های مدیر منطقه برای رفع مشکلات ارتباطات سیار، پس از مکان یابی و جذب تجهیزات و تملک به منظور رفع مشکلات پوشش آنتن دهی شبکه ارتباطی مشترکان همراه اول، سایت شهری پرسرعت شهید دکتر مجید بقایی با تکنولوژی ۲G, ۳G و ۴G نصب و وارد مدار شد.

فلاح زاده گفت: با نصب و راه اندازی این سایت ضمن توسعه پوشش شبکه ای و پایداری ارتباطات، کیفیت شبکه همراه اول در منطقه تأمین اجتماعی بهبود یافت و مشترکان از تبادل اطلاعات دیتایی همراه با سرعت بیشتری برخوردار شدند.

وی ادامه داد: عملیات پروژه نصب و راه اندازی این سایت پر سرعت شهری پس ازمکان یابی و تملک با حفاری و بتن ریزی و نصب دکل و تجهیزات فنی در آستانه سالگرد شهادت سردار شهید مجید بقایی در منطقه تأمین اجتماعی بهبهان به پایان رسید؛ همچنین مخابرات منطقه خوزستان  در راستای مسئولیت های اجتماعی خود این سایت را با نام این شهید والا مقام ثبت و نام گذاری کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha