آمار ابتلای دانش‌آموزان به کرونا در شاهین شهر  اصفهان تک رقمی است

اصفهان - ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر از توابع استان اصفهان گفت: در دی ماه سالجاری آمار ابتلای هفتگی دانش‌آموزان این شهرستان به ویروس کرونا تک رقمی گزارش شده است.

حامد عجبی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این آمار بین سه تا هشت نفر در هفته متغیر بوده و مشکل حادی  بین دانش‌آموزان این شهرستان گزارش نشده است.

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر  با تکذیب خبری که در شبکه‌های اجتماعی به نقل از او  با عنوان بسیاری از دانش‌آموزان شاهین‌شهر به کرونا مبتلا شده‌اند گفت: این خبر صحت ندارد و براساس آخرین آمار در دی ماه آمار مبتلایان تک رقمی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر با اشاره به شیوه آموزش‌های درسی این شهرستان به صورت تلفیقی گفت: ارائه آموزش‌ها در مدارس به۲ صورت حضوری و مجازی در طول هفته برگزار می‌شود.

وی با اشاره به بخشنامه اخیر وزارت آموزش و پرورش بر حضور بیشتر دانش‌آموزان در مدارس گفت: بر این اساس طبق گروه‌بندی‌های انجام شده دانش‌آموزان در ۲ یا سه روز در هفته به‌صورت حضوری در مدارس حاضر می‌شوند و در روزهای غیرحضوری آموزش‌ها بصورت مجازی به آنها ارائه می‌شود.

عجبی درباره وضعیت واکسیناسیون دانش‌آموزان شهرستان شاهین شهر در برابر کرونا گفت: تاکنون ۸۸،۵ درصد دانش‌آموزان این شهرستان نوبت اول و ۷۵،۵ درصد نوبت دوم را دریافت کردند.

وی از تزریق نوبت سوم واکسن کرونا به ۲۰،۹ درصد از دانش‌آموزان ۱۸ ساله شاهین شهر خبر داد.

به گزارش ایرنا، جمعیت دانش‌آموزی شهرستان شاهین شهر حدود ۴۰ هزار نفر است که در ۲۰۰ واحد آموزشی در ۲ دوره ابتدایی و متوسطه به تحصیل مشغول هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha