فرماندار بوشهر: دهه فجر، دستاوردهای انقلاب را به یاد مردم می‌آورد

بوشهر- ایرنا- فرماندار بوشهر گفت: هرچند دشمن با سیاه نمایی سعی می‌کند مردم انقلاب اسلامی را فراموش کنند اما برگزاری برنامه ها و جشن ایام الله دهه مبارک فجر باعث می‌شود تا مردم دستاوردهای انقلاب را به خاطر بیاورند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرمانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از صالح رحیمی در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان بوشهر افزود: کم رنگ کردن هدف‌ها و آرمان‌های انقلاب و به فراموشی سپردن بنیانگذار انقلاب اسلامی از مهمترین دسیسه‌های دشمن در شرایط کنونی به شمار می‌رود اما دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت امام راحل است.  

وی تاکید کرد: دهه‌ فجر فرصتی برای بازآفرینی انقلاب اسلامی به دست مردم است و در این ایام باید برنامه‌های وحدت آفرین و انسجام بخش به منظور تبیین و ترویج ارزش‌ها و هدف‌های انقلاب اسلامی برگزار شود..

وی خواستار هماهنگی و همراهی تمامی نهادها، دستگاه ها و تشکل‌های مردمی با بکارگیری همه ظرفیت‌های موجود در برگزاری هرچه باشکوه‌تر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درشهرستان بوشهر شد.

رحیمی ضمن اشاره به بررسی طرح‌های قابل افتتاح و آغاز عملیات اجرایی دهه فجر شهرستان بوشهر گفت: در دهه فجر پروژه‌هایی که کامل و قابل افتتاح باشند مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha