انصارالله: ائتلاف متجاوز نمی‌تواند صدای ملت یمن را خاموش کند

تهران – ایرنا – دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن چهارشنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد، ائتلاف متجاوز نمی‌تواند صدای ملت ما را خاموش کند.

به گزارش ایرنا از المسیره، در بیانیه دفتر سیاسی جنبش انصارالله آمده است: ائتلاف متجاوز نمی تواند صدای مردم را خاموش کند و محاصره کنونی دیر یا زود شکسته خواهد شد.

این بیانیه افزوده است: تداوم محاصره همه جانبه کشورمان گواهی بر ترس شدید ائتلاف متجاوز و جنایتکار از افشای ماهیت واقعی خود است.

دفتر سیاسی انصارالله اضافه کرده است: پایداری وایستادگی مردم در برابر وحشیگری متجاوزانه ائتلاف، پایداری برای آزادی و کرامت انسانی است.

در ادامه این بیانیه آمده است: تجاوز آمریکا، عربستان سعودی، امارات، اسرائیل و انگلیس به یمن، تجاوز آشکار علیه تمام بشریت است.

دفتر سیاسی انصارالله افزوده است: آنچه در روزهای گذشته از بیانیه ها و مواضع همبستگی شاهد بودیم، رساترین پیام وحدت آزادگان جهان بود.

در پایان این بیانیه آمده است: ما مجدداً از آزادگان جهان به خاطر همبستگی با مردم یمن تشکر می کنیم و تأکید می کنیم که مردم ما مواضع حمایتی آن ها را فراموش نخواهند کرد.

عربستان سعودی از ششم فروردین ۹۴ در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا، حملات گسترده‌ای را علیه یمن -فقیرترین کشور عربی- آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور به قدرت، به اهداف و زیاده خواهی‌های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha