استاندار: سومین بالگرد امداد و نجات بزودی در غرب مازندران مستقر می شود

ساری- ایرنا- استاندار مازندران با اشاره به اینکه بالگرد ساری، دومین بالگردی است که در مرکز استان برای انجام ماموریت های مختلف در حوزه های مدیریتی و امداد نجات مستقر شده است، گفت: سومین بالگرد با همین کیفیت در غرب مازندران بزودی مستقر می شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور روز چهارشنبه در حاشیه اولین پرواز بالگرد امداد و نجات مستقر در ساری، ضمن بازدید از آخرین وضعیت محور کیاسر و بخش چهاردانگه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این بالگرد دومین بالگردی است که در مرکز استان برای انجام ماموریت های مختلف در حوزه های مدیریتی و امداد نجات مستقر شده است.

وی خاطر نشان کرد: سومین بالگرد با همین کیفیت در غرب مازندران بزودی مستقر می شود تا شاهد خدمت رسانی به مردم باشیم.

نماینده عالی دولت در مازندران، تصریح کرد :در راستای بازدیدهایی که از مناطق روستایی استان داریم، در سفری یک روزه از مناطقی که به برکت بارش برف الهی درگیر مشکلاتی شدند، بازدید کردیم.

حسینی پور گفت: در این مناطق اقداماتی انجام شد و با توجه به اینکه همکاران ما در حوزه های اجرایی، راهداری، هلال و احمر، فرمانداری و بخشدار کیاسر زحمات زیادی کشیدند، بازدیدی را به عمل آوردیم و با حضور در منطقه چهاردانگه؛ مشکلات مردم روستاهای سنور و ترکام را مورد پیگیری و بررسی قرار دادیم.

استاندار مازندران افزود: با پیگیری هایی که صورت گرفته است بزودی عملیات بهسازی مدرسه شهید کریمی روستای ترکام آغاز می شود تا شاهد رفع مشکل تحصیل دانش آموزان ابتدایی این روستا باشیم و به دیگر شاهد مهاجرت مردم این روستا برای ادامه تحصیل فرزندانشان نباشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha