وزیر کشور: باید برای مقابله با بحران‌های احتمالی همواره آماده بود

اردبیل - ایرنا- وزیر کشور به مشکلات ناشی از بارش سنگین برف در اردبیل اشاره کرد و گفت: ضمن اینکه باید از درگاه خداوند متعال برای نزول بارش رحمت الهی شکرگذاری کرد، می‌بایست برای مقابله با بحران‌های احتمالی و خدمت به مردم نیز همواره آماده بود.

به گزارش ایرنا از استانداری اردبیل ، احمد وحیدی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق برف‌گیر شهرستان اردبیل افزود: این سفر به منظور بررسی وضعیت موجود و ساماندهی بهتر مسائل و رسیدگی به وضعیت موجود در راستای خدمت رسانی به مردم انجام گرفت.

وزیر کشور با قدردانی از تلاش های مردم و مسئولین در حل مشکلات موجود در بحران اخیر گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع  نیروهای دستگاه های اجرایی و مردم  برق، تلفن ،آب و گاز برقرار بود و در این مدت شاهد قطع انرژی در استان نبودیم که این موضوع بسیار مهم و حیاتی است.

وی به نجات بیماران در مناطق صعب العبور نیز اشاره کرد و گفت: با کمک نیروهایی امدادی هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی، خدمات مناسبی در این راستا به محصور شدگان در برف و کولاک انجام گرفت.

وزیر کشور از تلاش‌های سپاه پاسداران برای برف‌روبی معابر و بازگشایی جاده‌ها نیز قدردانی کرد و گفت:خوشبختانه با هوشیاری و همدلی مردم و مسئولان، آسیب جدی به کسی در بحران اخیر وارد نشد و این موجب خوشحالی مضاعف در کنار نزول رحمت الهی برای منطقه است.

وحیدی به مشکلات زیر ساختی و امکانات لازم برای مواقع بحرانی نیز اشاره کرد و گفت: در اولین فرصت نسبت به تامین تجهیزات و امکانات لازم اقدام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، استانداری اردبیل برای پوشش این سفر از خبرنگاران بجز خبرنگاران صدا و سیما دعوت نکرده است.

بارش برف سنگین در دو هفته اخیر مشکلات زیادی در اردبیل بوجود آورد. علیرغم گذشت این مدت هنوز انبوه برف در معابر شهر اردبیل  مشاهده می شود. تعدادی از راههای روستایی نیز با وجود تلاش راهداران مسدود می‌باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha