پاداش ویژه فدراسیون هندبال به تیم ملی برای کسب سهمیه قهرمانی جهان

تهران- ایرنا- فدراسیون هندبال پاداش ویژه‌ای را برای پیروزی تیم ملی مقابل کویت و کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان اختصاص داد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون هندبال، پس از پیروزی تیم ملی هندبال ایران مقابل کویت و بدست آوردن سهمیه مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۳ رئیس فدراسیون هندبال علاوه بر در نظر گرفتن پاداشی برای پیروزی مقابل کویت یک پاداش نیز برای کسب سهمیه رقابت‌های قهرمانی جهان برای اعضای تیم ملی در نظر گرفت.

همچنین از سوی رئیس فدراسیون اعلام شد در صورت کسب سکوی رقابت‌های قهرمانی آسیا، پاداش مجزای دیگری نیز برای ملی‌پوشان هندبال ایران از طرف فدراسیون هندبال در نظر گرفته خواهد شد.

پیش از این نیز پاداش‌هایی برای پیروزی تیم ملی مقابل عربستان و عراق برای اعضای تیم ملی هندبال ایران از سوی رئیس فدراسیون هندبال وعده داده شده بود که پیش از بازی کویت به حساب بازیکنان واریز شد.

تیم ملی هندبال کشورمان امروز (چهارشنبه) در آخرین دیدار خود از دور اصلی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف بحرین می‌رود. شاگردان «مانوئل مونتایا فرناندز» با پیروزی برابر کویت جواز حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ لهستان - سوئد را کسب کردند و حالا باید برای رفتن بر روی سکو تلاش کنند. 

    

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha