فرماندار تهران از احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی خبر داد

تهران- ایرنا- فرماندار تهران و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا از احتمال بازگشت محدودیت های کرونایی به دلیل افزایش مبتلایان به سویه اومیکرون خبر داد و از شهروندان تهران در خواست کرد با رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی نسبت به دریافت دُز سوم واکسن کرونا اقدام کنند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی فرماندار تهران و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا گفت:هم اکنون یک شهر در وضعیت قرمز کرونا و حدود هشت شهر در حال نارنجی به سر می برند و مابقی شهرها در وضعیت آبی و و زرد هستند.

وی افزود: با توجه به بازگشت رنگ قرمز و نارنجی به نقشه کشور و افزایش مراجعان مبتلایان به اومیکرون به مراکز درمانی هر لحظه امکان تغییر رنگ بندی و وضعیت شهرستان تهران محتمل بوده که ضمن نظارت های دستگاههای ذیربط همکاری شهروندان جهت رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تکمیل واکسیناسیون را می طلبد.

فرماندار تهران ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی شهروندان، خواستار رعایت حداکثری پروتکل بهداشتی مانند ماسک، فاصله های اجتماعی و رعایت بهداشت شده، تا با واکسیناسیون بتوان این سویه جدید (اومیکرون) را شکست داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha