استاندار خوزستان:واحدهای صنعتی استان به مسوولیت اجتماعی خود عمل کنند

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: واحدهای صنعتی بزرگ در خوزستان از جمله واحدهای پتروشیمی در ماهشهربا عمل به مسوولیت اجتماعی خود در قبال حوزه جغرافیایی فعالیتشان، زمینه توسعه پایدار را فراهم کنند.

صادق خلیلیان روز چهارشنبه در حاشیه نشست ستاد توسعه شیلات خوزستان، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدها از منافع استان در حوزه‌های مختلف استفاده می‌کنند لذا باید توازن را برقرار کرده و در قبال این بهره مندی خدمات شایسته ای نیز به شهروندان ارایه دهند.

وی گفت: واحدهای تولیدی بزرگ و فعالی در خوزستان داریم که در مجاورت شهرها و مناطق توسعه نیافته و محروم فعالیت می‌کنند اما این مناطق بهره چندانی از آنها نمی‌برند.

وی ادامه داد: رشد بدون توسعه، در دراز مدت نفعی برای استان و کشور نخواهد داشت، و وضعیت موجود، معادل رشد، منهای توسعه است که باید اصلاح شود.

خلیلیان افزود: واحدهای پتروشیمی ماهشهر باید به مباحث آلایندگی نیز توجه خاص کرده و به مسوولیت خود در قبال صیانت از محیط پیرامون و آب‌های مجاور عمل کنند و فرماندار ماهشهر نیز موظف به پیگیری موضوع شده است.

استاندار خوزستان گفت: فعالیت این واحدها در بحث کلان حساس و تعیین کننده است لذا باید با عمل با مسوولیت اجتماعی خود توسعه پایدار و متوازن را محقق کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha