۶ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۳۸
کد خبرنگار: 2889
کد خبر: 84627647
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

شرق کرمان جبهه خط مقدم تامین امنیت کشور است

کرمان-ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: شهرستان‌های شرق استان خط مقدم یا یکی از جبهه های خط مقدم دفاع از ارزش های انقلاب و تامین نظم و امنیت در کشور است.

به گزارش ایرنا سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه در مراسم معارفه فرمانده انتظامی بم بیان کرد: علمای حوزه امنیت می دانند که اگر امنیت این منطقه شرقی استان کرمان بخوبی تامین شود امنیت ملی و کشور ما نیز تامین خواهد شد.

وی ضمن ادای احترام به خون شهید سپهبد سلیمانی و شهدای اخیر انتظامی در دشت سمسور که در برخورد با اشرار جانشان را فدا کردند افزود: تامین امنیت شرق استان کرمان تاثیر بسزایی در تامین امنیت کشور دارد زیرا بخشی از رخدادهای ضدامنیتی از این دهلیز و محور وارد کشور می شود.

 به گفته وی موضوعاتی که بر امنیت جامعه ما تاثیر گذار است مانند ورود مواد مخدر، سلاح، مهمات و اتباع غیرمجاز از منطقه شرق استان صورت می گیرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان اظهارداشت:به فرمایش مقام معظم رهبری تمام ارکانی که در حوزه امنیت نقش دارند باید سهم خود را ادا کنند و نه تنها برای امنیت شرق استان کرمان بلکه برای امنیت کل استان و کشور تک تک آحاد جامعه و هر یک از سازمان ها و نهادها تکلیف و مسئولیت دارند.

شرق کرمان جبهه خط مقدم تامین امنیت کشور است

وظایف در قبال امنیت اخلاقی

سردار ناظری توضیح داد: ۳۸۰ وظیفه از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی در بحث امنیت اخلاقی در نظر گرفته شده که ۲۳ مصوبه مربوط به نیروی انتظامی و مابقی مربوط به دیگر سازمان هاست.

فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد:خوشبختانه با عنایت فرمانده کل قوا ، نیروی انتظامی به فرماندهی کل در تراز سپاه پاسداران در کشور ارتقا پیدا کرد و با ابلاغ ساختار جدید قطعا توسعه را در بخش های مختلف خواهیم داشت.

سردار ناظری یکی از اقدامات مهم نیروی انتظامی در بم را  راه اندازی پهپاد و مرکز آموزش برشمرد.

شرق کرمان جبهه خط مقدم تامین امنیت کشور است

وی همچنین درباره نقش پلیس در حوزه خدمتگزاری در سیل اخیر جنوب و شرق استان کرمان بیان کرد:نیروی انتظامی هم در کنار سپاه پاسداران، ارتش و بسیج در امر کمک رسانی و امدادرسانی نجات جان مردم در این مناطق اقدامات زیادی را انجام داد و هنوز هم اکیپ پزشکی ما در منطقه حضور دارند.

به گزارش ایرنا روز چهارشنبه از خدمات سرهنگ اکبر نجفی فرمانده پیشین انتظامی بم تکریم و سرهنگ یوسف سلیمانی به عنوان فرمانده انتظامی بم معرفی شد.

سرهنگ سلیمانی در سال های گذشته به عنوان رییس پلیس اطلاعات بم نیز خدماتی به این شهرستان ارایه داده بود.

سرهنگ نجفی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان منصوب شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha