همسان سازی حقوق ، مطالبه اصلی بازنشستگان است

تهران- ایرنا-نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور مطالبه اصلی بازنشستگان همسان سازی حقوق و دائمی سازی آن است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا،محمدعلی محسنی بندپی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۶ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: هفته گذشته میزبان روسای کانون بازنشستگان ادارات شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت بودم، متاسفانه بازنشستگان نگرانی های بسیار زیادی دارند و مطالبه اصلی آن ها همسان سازی حقوق و دائمی سازی همسان سازی است.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، عدم وجود درآمدهای جانبی برای بازنشستگان و هزینه های سنگین زندگی جاری و تورم موجود شایسته است نمایندگان و اعضای کمیسیون تلفیق با قید فوریت به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان پرداخته و اعتبارات لازم را اختصاص دهند.

وی اضافه کرد:بسیاری از خدمات تشخیصی، درمانی، داروها، توانبخشی و تجهیزات کمک توانبخشی تحت پوشش بیمه نیست و باید وزارت بهداشت و شورای عالی بیمه سلامت به این موضوع ورود کند و با قید فوریت نسبت به ارتقاء سطح پوشش درمانی بازنشستگان اقدامات لازم را انجام دهند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha