بیش از ۳۲ میلیارد تومان کالای قاچاق در لرستان کشف شد

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۳۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان انواع کالای قاچاق دی ماه امسال در این استان کشف شد و در این راستا ۴۱۳ نفر از مخلان اقتصادی دستگیر شدند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار یحیی الهی اعلام کرد: در راستای طرح مبارزه قاطع و بی‌امان پلیس با مخلان و مفسدان اقتصادی، ماموران دی‌ماه امسال ۲۲۸ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کالای قاچاق را توقیف کردند.

وی افزود: در این راستا ۴۱۳ نفر مخل اقتصادی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی گفت: پلیس با اشراف اطلاعاتی و در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی هرگز اجازه نخواهد داد افراد فرصت طلب و سودجو جهت مقاصد شوم خود نظام اقتصادی و معیشت مردم را خدشه دار کنند.

کشف ۱۳۰میلیارد تومان کلاهبرداری در لرستان

همچنین سرهنگ عبدالرضا رخشان سرپرست پلیس آگاهی لرستان اعلام کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس آگاهی و اعلام اینکه یک نفر با روش های متقلبانه و تحت عنوان دعانویسی مبلغی را از وی کلاهبرداری کرده است، موضوع به صورت وی‍‍‍‍ژه در دستور اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: فرد کلاهبردار تحت عنوان دعانویس و رمال ۱۳۰ میلیون تومان از متقاضی دریافت کرده است که بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی شناسایی، طی یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیس به بزه خود اعتراف که پس از جمع بندی و تکمیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha