سرمربی سایپا: امیدوارم کمپدلی آغازگر تغییرات مهم در تیم ملی والیبال زنان باشد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال زنان سایپا گفت: امیدوارم «الکساندرا کمپدلی» مانند ولاسکو که برای نخستین بار تغییراتی در تیم مردان ایجاد کرد، برای زنان هم تغییراتی ایجاد کند.

«مریم هاشمی» امروز (جمعه) در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: یکی از مزایای نیم فصل دوم این بود که تیم ها هماهنگ تر شده بودند و تمرینات بیشتری داشتند. هر چند ما هم به این هماهنگی و تمرینات زیاد رسیدیم.

وی افزود: در کل این فصل از لیگ برتر خیلی خوب بود زیرا پنج تیم که سطح نزدیکی با هم داشتند با هم به رقابت فشرده ای پرداختند و کیفیت لیگ بالا بود. در کل ۱۰ تیم در این فصل حضور داشتند که نوع برگزاری بازی ها هم نسبت به سال قبل فرق داشت و به صورت رفت و برگشتی بود.

سرمربی تیم والیبال زنان سایپا بیان‌داشت: داوری همواره با مشکلاتی همراه است و نمی توانیم بگوییم موردی از قضاوت داوران در لیگ برتر ندیدیم، اما داوری نمی تواند عامل برد و باخت ما باشد. هر چند مواردی بوده و مشکلاتی برای تیم ها پیش آمده است.

وی یادآور شد: از هفته آینده مرحله پلی آف لیگ برتر شروع می شود و در این مرحله از ویدیوچک استفاده می‌شود. استفاده از آن به مربیان و تیم ها کمک می کند تا در صورت بروز اشتباه از طرف داوران متوجه شویم که آیا آن اشتباه درست بوده یا خیر؟

هاشمی خاطرنشان‌کرد: سرمربی تیم ملی سر تمرینات ما آمده و از نزدیک شاهد بازی ما بود. فعلا نمی توانم سرمربی جدید را قضاوت کنم اما امیدوارم مانند ولاسکو که برای نخستین بار تغییراتی در تیم مردان ایجاد کرد برای زنان هم تغییراتی ایجاد کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha