محرومیت چند مربی و بازیکن در لیگ دسته اول فوتبال

تهران- ایرنا- چند مربی و باشگاه تیم‌های دسته اولی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شدند.

به گزارش ایرنا،‌ آرای کمیته انضباطی مربوط به لیگ دسته اول فوتبال کشور که امروز (چهارشنبه) در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد به این شرح است: 

در دیدار ۲ تیم پارس جنوبی‌جم و ویستا توربین تهران که در تاریخ ۱۹ دی‌ماه برگزار شد، تیم ویستا توربین به دلیل سوء رفتار ناشی از ۵ اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه «هادی خیری» بازیکن این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به ۲ جلسه محرومیت و پرداخت ۵۰ میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار ۲ تیم مس شهر بابک و رایکا بابل که ۲۲ دی‌ماه برگزار شد، «سجاد هاشمی» مربی مس شهربابک به دلیل بدرفتاری در قبال بازیکن تیم مقابل یک جلسه محروم و به پرداخت جریمه نقدی ۵۰ میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار ۲ تیم خیبر خرم‌آباد و ماشین‌سازی تبریز که ۱۱ دی‌ماه برگزار شد، ماشین‌سازی به دلیل سوءرفتار ناشی از دریافت ۶ اخطار به پرداخت ۵۰ میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه «محمدرضا فرامرزی» تدارکات تیم ماشین‌سازی تبریز به دلیل بدفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در دیدار ۲ تیم رایکا بابل و خیبر خرم‌آباد که ۱۷ دی‌ماه برگزار شد، تیم رایکا بابل به دلیل سوء رفتار ناشی از ۵ اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه این تیم به دلیل نقض اصول کلی رفتار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد.

«محسن اسکینی» مربی تیم خیبر خرم‌آباد نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۵۰ میلیون ریال محکوم شد.

در دیدار ۲ تیم سایپا و ماشین‌سازی تبریز که ۲۲ دی‌ماه برگزار شد، ماشین‌سازی به دلیل سوء رفتار ناشی از ۵ اخطار به پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد. ضمن اینکه «محمدعلی ابراهیمیان» سرمربی این تیم به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت یکصد میلیون ریال محکوم شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha