مهرواره هنری و ادبی چشمه مهتاب در کردستان برگزار می‌شود

سنندج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان، مهرواره هنری و ادبی چشمه آفتاب در کردستان برگزاز می‌شود.

سهیلا شیخی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مهرواره در ۲ بخش ادبی و هنری برگزار می شود که در بخش ادبی علاقه مندان می‌توانند آثار خود را در بخش شعر و داستان و در بخش هنری تصویرسازی و کاریکاتور به مهرواره ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه این مهرواره با موضوع «مصرف بهینه و ایمنی در برق» برای مخاطبان گروه‌های سنی کودک و نوجوان برگزار می شود افزود: کارکنان، مربیان و اعضای ارشد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و شرکت توزیع برق استان نیز می توانند در این مهرواره شرکت کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان ادامه داد: علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان بهمن ماه امسال به دبیرخانه جشنواره به نشانی سنندج، خیابان طالقانی، خیابان ورزش، جنب پارک نسیم، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان و یا به ایمیل dabirkhaneh.kordestan@kpf.ir ارسال کنند.

وی یادآور شد: از برگزیدگان در ۲ بخش هنری و ادبی طی مراسمی با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه توسط شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تجلیل خواهد شد و آثار برتر در ۲ بخش در قالب یک کتاب مستقل پس از تایید مولف و تصویرگران به چاپ می رسد.

در حال حاضر ۴۱ هزار کودک و نوجوان در استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند همچنین ۲۱ مرکز فرهنگی و هنری ثابت و چهار کتابخانه سیار روستایی به کودکان و نوجوانان کردستانی خدمات‌رسانی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha