رییس مجمع نمایندگان: اتحاد وکلای ملت در جذب اعتبارات ملی برای آذربایجان‌غربی موثر است

ارومیه- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی گفت: اتحاد و همدلی بین نمایندگان مجلس لازمه توسعه استان است و  به طور قطع نقش موثری در جذب اعتبارات ملی و استانی دارد.

علی زنجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه اختلاف و حاشیه بین نمایندگان مجلس به هیچ وجه برازنده وکلای مردم نیست، اظهار داشت: نباید اجازه داد تا برخی حاشیه‌سازی ها چوب لای چرخ توسعه آذربایجان‌غربی باشد.

وی در رابطه با اخبار منتشر شده در رسانه‌ها، پیرامون حاشیه‌های رخ داده در انتخاب رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی، بیان کرد: نمایندگان به دور از تک روی معتقد به اتحاد و همدلی برای رفع موانع قانونی در جهت توسعه آذربایجان‌غربی هستند و در این مسیر نیز هرگونه تغییر در مجمع نمایندگان استان طبیعی است.

رییس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با اشاره به مطرح شدن برخی مباحث حاشیه‌ای در این رابطه، در جلسه مشترک نمایندگان آذربایجان‌غربی با وزیر نیرو و استاندار گفت: متاسفانه برخی مسائل در یک جلسه نامربوط مطرح شد؛ بنده طبق صورتجلسه دهم دی ماه سال جاری با رای هشت نفر از ۱۲ نماینده آذربایجان‌غربی به عنوان رییس مجمع نمایندگان استان انتخاب شدم که صورتجلسه آن نیز به وزارت کشور ارسال شد.

زنجانی ادامه داد: در آن جلسه برخی موضوعات مطرح شد که در همان جلسه با ۱۰ رای از ۱۲ رای نمایندگان مردم استان در مجلس به عنوان رییس مجمع انتخاب شدم.

نماینده مردم نقده و اشنویه با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس با روحیه انقلابی خود، باید از اقدامات مثبت دولت تازه نفس مردمی برای خدمات رسانی به مناطق محروم بهره مند شوند، اظهار داشت: نباید با برخی حاشیه‌ سازی‌ها مردم را درگیر کرد.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در ایجاد همدلی و اتحاد در جامعه، گفت: رسانه‌ها با شناساندن ظرفیت‌های استانی، مسوولان را در خدمات رسانی یاری کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha