پاداش تیم ملی فوتبال با مساعدت ویژه رییس جمهوری پرداخت می‌شود

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون فوتبال از پرداخت پاداش تیم ملی با مساعدت ویژه رییس جمهوری خبر داد.

به گزارش ایرنا، شهاب الدین عزیزی خادم با حضور در جمع ملی پوشان کشورمان اظهار داشت: امیدوارم هرچه سریع تر ویروس کرونا ریشه کن شود و برای بازیکنانی که به این بیماری مبتلا شده اند هم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه سریع تر بهبودی پیدا کرده و در اردوی تیم ملی حاضر شوند.

وی خطاب به ملی‌پوشان ادامه داد: در آستانه یک بازی مهم هستیم که با تلاش تک تک شما بازیکنان و همچنین سرمربی تیم ملی به دست آمده و خداوند را شاکریم که تیم ملی فوتبال ایران در موقعیت و شرایط خوبی قرار دارد. امروز ما می توانیم سریع ترین صعود ایران را به جام جهانی رقم بزنیم. این بازی قطعا از بعد فنی سخت است اما امیدوارم نتیجه آن یکی از شیرین ترین اتفاق‌های زندگی ما باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد:‌ ما تمام تلاش مان را انجام دادیم تا به موفقیت برسیم. مهم تر از همه با تلاشی که سرمربی تیم ملی و کادر فنی انجام داده اکنون خودمان را آماده یک جشن بزرگ ملی و یک صعود تاریخی کرده ایم که همیشه باعث افتخار خواهد بود.

وی در خصوص پرداخت پاداش به بازیکنان تیم ملی هم گفت: فدراسیون فوتبال از دل سختی ها بیرون آمده و همه شما می دانید که فدراسیون فوتبال تمام وقت کار کرده و زحمت کشیده است و ما قدردان شما و کادر فنی و فدراسیون فوتبال هستیم. یک جام جهانی پر بار نزدیک است و امیدوارم همه شما را آنجا ببینم. باید از دلسوزی و مدیریت دراگان اسکوچیچ هم تشکر کنم که در این راه تلاش مصاعفی را در دستور کار قرار داد.

عزیزی خادم اضافه کرد: از مساعدت ویژه رئیس جمهوری که دستورات لازم را برای پرداخت پاداش ملی پوشان داد، تشکر می کنم. معاون اول رئیس جموری و وزیر ورزش و جوانان نیز پیگیری های لازم را انجام دادند و دستورات لازم در این خصوص به صورت کتبی انجام شده است. من به اینجا آمدم تا هم خدا قوت بگویم و هم حامل این پیام به شما عزیزان باشم و امیدوارم روز پنجشنبه همه شاد و خوشحال در کنار هم جشن صعود را برگزار کنیم.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در حالی از ساعت ۱۸:۰۰ روز پنجشنبه (هفتم بهمن‌ماه) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که قضاوت این دیدار بر عهده داوران استرالیایی است. «کریستوفر جیمز بیث» داور اول به همراه «آنتون شتینین» و «اشلی وارویک بیکام» کمک داوران اول و دوم و «شاون رابرت ایوانس» کمک چهارم قضاوت این بازی را برعهده خواهند داشت. ناظر داوری این بازی «عبدالکریم حسونه» از اردن است.

تیم ملی ایران که هم اکنون صدرنشین گروه خود است، با برد در این دیدار سریع‌ترین صعود خود را به جهانی جشن خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha