۱۴ نفر به اتهام اختلال در نظم عمومی روانه زندان اردبیل شدند

اردبیل-ایرنا- دادستان اردبیل گفت: ۱۴ نفر به علت اخلال در نظم عمومی و تلاش بر برهم زدن امنیت شهر اردبیل دستگیر و راهی زندان شدند.

سید عبدالله طباطبایی سه‌شنبه شب در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با همکاری اهالی محله بهار آباد، فیضیه  و نیز همکاری و هشیاری  نیروهای امنیتی  و حضور به موقع مجموعه قضائی ، این افراد قبل از انجام هرگونه اقدام اخلال نظم عمومی در محل دستگیر شده و به مراکز قضائی منتقل شدند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه با همکاری پلیس امنیت عمومی و حضور بازپرس جوانب امر در این اقدام در نظر گرفته شده است گفت: به هیچ وجه در این حادثه درگیری فیزیکی رخ نداده و هیچیک از طرفین با هم درگیر نشدند که این ناشی از همکاری مردم و اقدامات پیشگیرانه لازم و به موقع نیروهای امنیتی بوده است.

طباطبایی بیان کرد: تا ساعت ۱۵ عصر امروز افراد دستگیر شده تفهیم اطلاعات شده و برای ۱۴ نفر از این متهمان قرار بازداشت صادر روانه زندان مرکزی اردبیل شدند.

وی با بیان اینکه تعدادی از دستگیرشدگان با قرار وثیقه آزاد شدند، افزود: خانواده‌ها مراقب رفت و آمد فرزندان خود باشند چرا که عده‌ای از نوجوانان و جوانان بدون آگاهی در دام افراد شرور می‌افتند و اقدامات غیر قانونی انجام می‌دهد.

دادستان اردبیل بیان کرد: پلیس و مجموعه قضائی استان به طور جدی با اخلال گران نظم عمومی برخورد خواهد کرد و اجازه نمی‌دهند تا افراد شرور موجب اذیت و آزار شهروندان شوند.

دیروز در اثر درگیری افراد شرور در یکی از محلات حاشیه شهر  اردبیل۶۰ نفر دستگیر شده بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha