رونمایی از ایران و عراق، ۲۴ ساعت قبل از دیدار مهم

تهران- ایرنا- تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق، ۲۴ ساعت قبل از دیدار حساس در مقدماتی جام‌جهانی 2022، آخرین تمرین خود را با حضور خبرنگاران برگزار می‌کنند.

به گزارش ایرنا، تمرین رسمی دو تیم فوتبال ایران و عراق فردا چهارشنبه در شرایطی برگزار می‌شود که خبرنگاران با حضور در این تمرین آخرین وضعیت دو تیم را مورد ارزیابی قرار خواهند داد. بر این اساس تمرین تیم ملی ایران ساعت ۱۵ در زمین چمن مرکز تیم‌های ملی برگزار می‌شود و ملی‌پوشان کشورمان آخرین برنامه‌های خود را تحت تدابیر اسکوچیچ انجام می‌دهند.

تمرین تیم ملی عراق هم ساعت ۱۸ در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. طبق قوانین رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین هر کدام از تیم ها برای حضور اصحاب رسانه باز خواهد بود. فقط خبرنگاران و عکاسان حاضر در لیست رسانه ای بازی که تست کرونای منفی دارند می توانند این تمرین را پوشش دهند.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق در حالی از ساعت ۱۸:۰۰ روز پنجشنبه (هفتم بهمن) در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که قضاوت این دیدار بر عهده داوران استرالیایی است. کریستوفر جیمز بیث داور اول به همراه آنتون شتینین و اشلی وارویک بیکام کمک داوران اول و دوم و شاون رابرت ایوانس کمک چهارم قضاوت این بازی را برعهده خواهند داشت. ناظر داوری این بازی عبدالکریم حسونه از اردن است.

تیم ملی ایران با برد در این دیدار سریعترین صعود خود به جهانی را جشن خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha