۵ بهمن ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۵۶
کد خبرنگار: 1162
کد خبر: 84626557
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

موتورسیکلت نقش ۸۵ درصدی در تصادفات جزیره کیش دارد

کیش - ایرنا - رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کیش از افزایش چند برابری تصادفات موتور های شارژی در کیش خبر داد و گفت: این وسیله نقلیه در دی ماه نقش ۸۵ درصدی در بروز تصادفات دارد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی توانگر روز عصر سه شنبه با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: عمده دلیل تصادفات این وسیله نقلیه عدم توجه به جلو و تسلط به رانندگی است که این چالش به مخاطره ای جدی در فرهنگ رانندگی جزیره تبدیل شده است.

وی افزود: فردی که با ۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت میکند به ازای یک ثانیه عدم توجه به جلو ۱۰ متر رانندگی کور دارد که باعث وقوع تصادف می گردد و این یکی از عوامل بروز تصادفات در کیش است.

سرهنگ توانگر یادآور شد: جراحات وارده به راکبان موتورهای شارژی به علت عدم استفاده از کلاه ایمنی است که داشتن کلاه ایمنی برای راکبان الزامی است.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش پلاک گذاری و ساماندهی موتور های شارژی را یک ضرورت دانست و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را توسط مردم شریف از الزامات جزیره کیش عنوان کرد.

وی با اشاره به وقوع بیش از ۲۵۰ تصادف موتور های شارژی در سال جاری از شهروندان و گردشگران خواست، نسبت به رعایت قوانین اهتمام داشته و تخلفات را از طریق ۱۲۰ به راهور اعلام کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha