رییس فدراسیون ترای‌اتلون: برای مسابقات آسیایی بحرین آماده می‌شویم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای‌اتلون (سه گانه) گفت: طی روزهای اخیر در تقویم جهانی مسابقه قهرمانی دواتلون آسیا در اسفندماه به میزیانی بحرین اعلام شده که مشغول برنامه ریزی برای آن هستیم.

مهدی گودرزی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: همانگونه که ٣٠ دیماه اولین مسابقه قهرمانی کشور ترای اتلون زمستانی در بخش زنان و مردان برگزار شد، در بهمن ماه نیز دومین مسابقه پارا ترای‌اتلون ویژه معلولان برنامه ریزی شده است تا هرچه بیشتر فرصت مشارکت و شناسایی ورزشکاران نخبه به این حوزه فراهم شود.  

وی افزود: با برگزاری این رقابت‌ها، نمایندگانی از ایران در اولین قهرمانی معلولان آسیا حضور می‌یابند. همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر اولین رویداد قهرمانی ایندور ترای اتلون با تجهیزات باشگاهی برگزار می‌شود.

رییس فدراسیون ترای‌اتلون عنوان کرد: از طرفی نیز با آغاز اردوی ملی‌پوشان ترای‌اتلون از اوایل دیماه، تمرکز تمرینات آنها بر مسائل فنی بخش شنا است که در این بخش سعید آشتیانی از رکورداران مطرح و مربیان سرشناس شنا بر عملکرشان ورزشکاران نظارت  دارد.

وی اضافه کرد: همچنین سرجیو سانتوز با نگاه آماده سازی ورزشکاران برای رقابت‌های آسیایی و بازی‌های سال بعد، از شروع سال ١٤٠١ مجدد به هدایت تیم ملی ایران مشغول خواهند شد.

گودرزی یادآور شد: طی روزهای اخیر در تقویم جهانی مسابقه قهرمانی دواتلون آسیا در اسفندماه به میزیانی بحرین اعلام شده است که مشغول برنامه ریزی برای آن هستیم.

وی ادامه داد: فدراسیون تا کنون ٣٧ رویداد قهرمانی کشور در رده‌های سنی مختلف در سال ١٤٠٠ برگزار کرده است که در تلاشیم تا به بیش از ٤٠ رویداد تعداد آنها را قبل از پایان سال برسانیم که این دستاورد یک رکورد ملی محسوب می‌شود.

رییس فدراسیون ترای‌اتلون گفت: در جریان بازدید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان ضمن ارائه گزارش از دستاوردهای بسیار خاص همچون دستیابی به سطح ٤ توسعه یافتگی و قرار گرفتن در بین ٤ کشور برتر آسیا و ٢٤ کشور برتر جهان؛ وی موافقت کرد تا ساختمانی در مجموعه ورزشی آزادی و استخری از اماکن تابعه وزارت ورزش به این فدراسیون تعلق یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha