نخستین فراخوان حمایت و همکاری با سازمان جهاد دانشگاهی تهران منتشر شد

تهران- ایرنا- مرکز نوآوری و شتابدهی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، برای جلب حمایت و همکاری نوآوران، استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپای آموزشی با این مرکز فراخوان داد.

به گزارش روز سه شنبه گروه علم و آموزش ایرنا، مرکز نوآوری و شتابدهی «جهت» وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی تهران اعلام کرد که با هدف حمایت از اشخاص حقیقی و حقوقی دارای ایده، محصول و فناوری، استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا در زمینه آموزش و توسعه منابع انسانی فعالیت خود را آغاز کرده و آماده دریافت طرح‌ها و پیشنهادها برای همکاری و مشارکت است.

بر اساس این گزارش، تأمین مالی و سرمایه‌گذاری، تولید و عرضه مشترک محصولات و خدمات آموزشی، نمونه‌سازی و اجرای پایلوت طرح‌ها و خدمات آموزشی، تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهش و فناوری مرتبط با آموزش و منابع انسانی از روش‌های حمایت و مشارکت علاقه‌مندان است.

توسعه بازار محصولات و خدمات، تأمین زیرساخت‌های فنی و تخصصی برای طراحی و توسعه محصولات و فناوری‌های جدید، استقرار در مرکز نوآوری و ارائه خدمات مشاوره و منیتورینگ تخصصی از دیگر شیوه‌های حمایت و مشارکت منظور شده است.

علاقه‌مندان باید حداکثر تا ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ طرح و ایده خود را از روش‌های فوق ارائه دهند.
علاقه‌مندان می‌توانند درخواست‌ها و پیشنهادهای خود را از طریق سایت مرکز نوآوری و شتابدهی "جهت" به نشانی www.jahatic.ir  یا http://jahatic.ir/facalendar/۲۵۸۹ لینک دریافت کاربرگ و ارسال ایده را ارائه دهند.

مرکز نوآوری و شتابدهی هم حداکثر طی ۲ هفته پس از دریافت هر پیشنهاد نتیجه بررسی‌های اولیه را اعلام و از ارائه‌دهندگان پیشنهادهای برتر برای مذاکره دعوت خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha