۵۳ نفر از اراذل و اوباش در اردبیل دستگیر شدند

اردبیل - ایرنا- فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: ۵۳ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به کری‌خوان در فضای مجازی دستگیر شدند.

سردار هوشنگ حسینی روز سه شنبه به خبرنگاران افزود: این اراذل و اوباش در عملیات مشترک و منسجم ماموران پلیس امنیت عمومی، یگان ویژه، یگان امداد و کلانتری‌های ۱۱ و ۱۳ اردبیل دستگیر شدند.

وی بیان کرد: اراذل و اوباش دستگیر شده به سرگردگی ۲ نفر با کری خوانی، لایو گذاری و توهین و اهانت به همدیگر در فضای مجازی قصد درگیری و نزاع دسته جمعی داشتند، که با اقدام هوشمندانه و مقتدرانه پلیس قبل از هرگونه ارتکاب جرم و برهم زدن امنیت و آرامش عمومی دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه بیشتر اراذل و اوباش دستگیر شده سابقه‌دار هستند، اظهار کرد: امنیت و آرامش مردم و جامعه از اولویت های نیروی انتظامی است و پلیس با هرگونه رفتار مجرمانه و برهم زننده آرامش مردم برخورد قانونی و مقتدرانه خواهد کرد.

او از کشف مقادیری سلاح سرد و چوب و چماق از این اراذل و اوباش ها خبر داد و اضافه کرد: رفتار، تحرکات و فعالیت‌های اراذل و اوباش و افراد متجری در رصد اطلاعاتی پلیس بوده و در صورت ارتکاب هرگونه اوباشگری و قانون شکنی پلیس مقتدرانه وارد عمل خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل ادامه داد: پلیس برابر ماموریت‌های سازمانی و در قالب قرارگاه خیبر با اراذل و اوباش مقتدرانه و قانونی برخورد و از امنیت و آرامش مردم پاسداری می کند.

سردار حسینی با تقدیر از مشارکت مردم در تامین، حفظ و توسعه امنیت و آرامش اجتماعی گفت: مشارکت و همراهی مردم در تامین امنیت بسیار تاثیر گذار است.

به گزارش ایرنا، اردبیل یکی از استانهای امن کشور است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha